Gå til hovedindhold

Solar Plus Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.)

Solar PlusRedskaberEAN: 5708620211879
Pris fra 0,56 krtil 255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 254,44 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,54 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.56 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Montageskrue 6,3x45mm ph tx20
0,56 kr
Til butik
Montageskrue 6,3x45mm ph tx20 billede

Produktinformation

Expandet Multiskrue til montering af lette emner i gips,porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten.Anvendes til mindre el, VVS og køkken artikler, samtpaneler, billedrammer m.m.Multiskruen er hurtig og enkel at montere og kræveringen forboring i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
EAN: 5708620211879
Varenr.: 5439300741
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Montageskrue, 6,3x45 mm, PH TX20 - Expandet
0,6 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MONTAGESKRUE 6,3X45MM PH TX20
0,85 kr
Til butik
MONTAGESKRUE 6,3X45MM PH TX20 billede

Produktinformation

Expandet Multiskrue til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten. Anvendes til mindre el, VVS og køkken artikler, samt paneler, billedrammer m.m. Multiskruen er hurtig og enkel at montere og kræver ingen forbori...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5708620211879
Varenr.: 15842287616335
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Montageskrue 6,3X45Mm Ph Tx20
223 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.)
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,56 kr0,56 krKøb
2WATTOO.DK0,6 kr0,6 krKøb
3EL-GROSSISTEN0,85 kr0,85 krKøb
4Billigelogvvs.dk223 kr223 krKøb
5CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 0,54 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 0,56 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Montageskrue 6,3x45 panhoved TX20, til montering af lette emner i gips, porebeton, kalksandsten, massiv teglsten og hulsten - (250 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20260,56 kr
18. apr. 20260,83 kr
11. apr. 20260,56 kr
4. apr. 20260,54 kr
3. apr. 20260,83 kr
29. mar. 20260,54 kr
27. mar. 20260,83 kr
11. mar. 20260,54 kr
10. mar. 20260,83 kr
6. mar. 20260,54 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret