Gå til hovedindhold

House Nordic Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm

House NordicMøblerEAN: 5713917004515
Pris fra 119 krtil 349 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Monstera Kunstig plante 45 cm - 9501040
119 kr
Til butik
Monstera Kunstig plante 45 cm - 9501040 billede

Produktinformation

Monstera - 9501040 Produktspecifikation: Kunstig plante 45 cm Farve: Grøn Bredde: 40 cm Højde: 45 cm Længde: 40 cm Materiale: PE Plastik, Polyester, Ståltråd, Cement Nettovægt: 0,9 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Homeshop
Kategori: Kunstig planter
Vægt: 1g
Artikel nr.: 9501040
EAN: 5713917004515
Varenr.: 2123919
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm
152 kr
Til butik
Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm billede

Produktinformation

Få naturens skønhed ind i dit hjem med vores fortryllende Monstera kunstige plante. Denne grønne skønhed på 45 cm vil med det samme tilføje et strejf af elegance og friskhed til ethvert rum. Skabt med omhu og sans for detaljer, er denne kunstige plante et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Plante,Kunstige blomster,Alle produkter
Farve: Grøn
Størrelse: L:40cm B:40cm H:45cm
EAN: 5713917004515
Varenr.: 8423452246293
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Monstera - Kunstig plante 45 cm
-23%169 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monstera - Kunstig plante 45 cm billede

Produktinformation

Kunstig plante 45 cm Fin kunstig plante i arten Monstera fra House Nordic. Pynter og giver liv i stuen, i gangen eller på værelset. Kan også stå udendørs. Materiale: PE plastik, polyester, ståltråd, cement Mål: L40 x B40 x H45 cm Vægt: 0.9 kg

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917004515
Varenr.: 42135253549308
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Monstera kunstig plante H45 cm grøn
169 kr
Til butik
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Monstera - Kunstig plante, højde 45 cm.
195 kr
Til butik
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Monstera Green
199 kr
Til butik
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Monstera Green
199 kr
Til butik
Gå til Lammeuld.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Monstera - Kunstig plante, grøn, 45 cm
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK119 kr119 krKøb
2Billige Bolig Møbler152 kr152 krKøb
3Bolig & Haven169 kr169 krKøb
4ebuy24 DK169 kr218 krKøb
53-nordic195 kr195 krKøb
6XL Møbler DK199 kr199 krKøb
7Biva DK199 kr199 krKøb
8Lammeuld.dk349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm

PriceData har fulgt prisen på Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Monstera - Kunstig Plante, Grøn H:45 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar. 2026119 kr20 kr (14%)
23. feb. 2026139 kr20 kr (17%)
22. feb. 2026119 kr33 kr (22%)
1. feb. 2026152 kr7 kr (4%)
31. jan. 2026159 kr7 kr (5%)
30. jan. 2026152 kr7 kr (4%)
16. jan. 2026159 kr10 kr (6%)
15. jan. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret