Gå til hovedindhold

NIS Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG

NISSpilEAN: 0810100860974
Pris fra 115 krtil 146 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG
115 kr
Til butik
Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG billede

Produktinformation

PS4

Produktspecifikationer

Mærke: NIS
Kategori: Spil
Artikel nr.: 0810100860974
EAN: 0810100860974
Varenr.: 3156840
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Monster Menu: The Scavengers Cookbook (deluxe Edition) - PS4
-22%139,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) (PS4)
146 kr
Til butik
Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) (PS4) billede

Produktinformation

Da en gruppe eventyrere dykker ned i en ukendt fangekælder, indser de hurtigt, at de har taget munden for fuld. Håbløst fortabte må de finde al den mad, de kan, mens de leder efter en vej ud. Monster Menu: The Scavenger's Cookbook, er et overlevelsesstrategi-rollespil, der kombinerer udforskning, taktisk kamp og madlavningsmekanik for at skabe den perfekte ret med dungeon-crawling-eventyr! Tilpas dine gruppemedlemmers klasse, udseende, stemme og positur, og tag så af sted for at finde mad på alle mulige måder. Udforsk kortet og led efter ingredienser og genstande. Kæmp mod monstre for at indsamle deres kød, eller fortær dem endda på slagmarken for at få midlertidige boosts. Men vær forsigtig, for alt dette forbrænder dyrebare kalorier, og du skal være i topform, før du kæmper mod de farlige monstre, der lurer længere inde! Du kan også tænde et bål for at genoprette dine HP og tilberede måltider. Kombiner ingredienser for at skabe kraftfulde retter, der kan genopfylde dine kalorier, styrke dine gruppemedlemmer, aktivere færdigheder eller endda skade monstre i kamp. Alt hvad du kan spise: Besejr og fortær monstre i kamp, eller brug deres kød til at tilberede måltider ved lejrbålet for at genvinde HP, booste dine færdigheder og hæve din statistik!, Vælg din egen eventyrer: Sammensæt dit hold af op til fire eventyrere ved at tilpasse deres klasse, udseende, stemme og positur!, En helt egen smag: Oplev en unik kombination af gameplay fra genrerne SRPG, roguelike og overlevelsesspil!, Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: NIS
Kategori: Spil
EAN: 0810100860974
Varenr.: C96164

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK115 kr154 krKøb
2Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
3Teknikproffset DK146 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG

PriceData har fulgt prisen på Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG i 179 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Monster Menu: The Scavenger's Cookbook (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - RPG de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026115 kr7 kr (6%)
28. maj 2026122 kr10 kr (8%)
18. maj 2026132 kr7 kr (5%)
17. maj 2026139 kr10 kr (7%)
8. maj 2026149 kr3 kr (2%)
13. apr. 2026152 kr11 kr (7%)
8. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
6. feb. 2026162 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret