Gå til hovedindhold

Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man

Monster JamFjernstyret legetøjEAN: 0681147014824
Pris fra 182 krtil 280 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monster Jam RC 1:24 Marvel Iron Man
182 kr
Til butik
Monster Jam RC 1:24 Marvel Iron Man billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: A
Farve: 4
Artikel nr.: MON-6069959
EAN: 0681147014824
Varenr.: 20919621
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monster Jam RC 1:24 Marvel Iron Man
186 kr
Til butik
Monster Jam RC 1:24 Marvel Iron Man billede

Produktinformation

Dyk ned i heroisk leg med Iron Man RC Monster Truck fra Monster Jam. Denne lysende røde og gyldne truck bringer spændingen fra Monster Jam hjem til dig, designet til nem brug og heroiske eventyr. Børn kan føle, at de er en del af Iron Mans verden, når de kører deres egen monstertruck med en børnevenlig fjernbetjening, der sætter dem i førersædet. Trucken er lige så holdbar som den er iøjnefaldende, klar til at klare enhver mission, børnene kan drømme om. Med muligheden for at køre flere trucks sammen, er den perfekt til legeaftaler og Monster Jam fester. Dette er et fantastisk alternativ til en RC bil, RC fly, fjernstyret båd, fjernstyret helikopter og andre RC trucks. Uanset om den suser gennem stuen eller i baghaven, er denne truck bygget til fantasifuld leg. Giv glæden ved Monster Jam og forundringen ved Marvel med denne Iron Man RC Monster Truck.

Produktspecifikationer

Mærke: Monster Jam
Kategori: Fjernstyret
Artikel nr.: 6069959
EAN: 0681147014824
Varenr.: 3275817
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Monster Jam Fjernstyret Bil - Marvel Iron Man
279,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Monster Jam RC 1:24 Marvel Iron Man (6069959)
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
2Proshop DK186 kr225 krKøb
3Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
4Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb
5Teknikproffset DK280 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man

PriceData har fulgt prisen på Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man i 181 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Monster Jam - Rc Monster Truck Bil - 1:24 - Marvel Iron Man de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026182 kr2 kr (1%)
21. maj 2026184 kr13 kr (8%)
7. apr. 2026171 kr14 kr (8%)
25. mar. 2026185 kr14 kr (8%)
1. feb. 2026171 kr14 kr (8%)
14. jan. 2026185 kr14 kr (8%)
8. jan. 2026171 kr14 kr (8%)
9. dec. 2025185 kr6 kr (3%)
7. dec. 2025191 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret