Gå til hovedindhold

Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503)

Pris fra 169 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monster High Scare-adise Island Clawdeen Doll
169 kr
Til butik
Monster High Scare-adise Island Clawdeen Doll billede

Produktinformation

Denne Monster High-dukke er klar til en strandferie med stil! Clawdeen Wolf er helt klar til at have en klø-verden af sjov på sin Scare-adise Island-ferie iført en badedragt med dyreprint, lette bukser og spændende fortælletilbehør. Hun er en faboolous gave til børn! For endnu mere skræmmende sjov, tjek hele serien af Monster High Scare-adise Island-dukker. Hver sælges separat, så længe lager haves. Dukken kan ikke stå selv. Fra 4 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Monster High
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: HRP67
EAN: 0194735183425
Varenr.: 3349532
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Monster High Scareadise Clawdeen Dukke
-12%219 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monster High Scareadise Clawdeen Dukke billede

Produktinformation

Denne Monster High-dukke stråler i et strandklart ferielook! Clawdeen Wolf er klar til en klovesome tid på sin Scare-adise Island-ferie med en badedragt med dyreprint, overtræksbukser og fortællende accessories. Hun er en fantastisk gave til børn fra 4 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monster High
Kategori: Dukker
EAN: 0194735183425
Varenr.: 218-0HRP67
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Monster High Dukke - Clawdeen - Scare-adise Island
219,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503)
235 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monster High Scareadise Island Clawdeen
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Monster High Scare-adise Island Clawdeen Doll
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK169 kr208 krKøb
2Eurotoys219 kr219 krKøb
3Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
4Teknikproffset DK235 kr284 krKøb
5Estore DK249 kr249 krKøb
6Legekæden249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503)

PriceData har fulgt prisen på Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Monster High Scare-adise Island Clawdeen dukke - (218-2503) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026169 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026167 kr23 kr (16%)
20. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026147 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026150 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026151 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026152 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret