Gå til hovedindhold

Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør

Monster HighLegetøjEAN: 0194735288748
Pris fra 175 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monster High Nefera De Nile Doll
175 kr
Til butik
Monster High Nefera De Nile Doll billede

Produktinformation

Mød Nefera de Nile! Denne Monster High-dukke er Cleo de Niles storesøster og en kongelig mumie, der bogstaveligt talt har et hjerte af guld! Hun kommer med 7 stk. skræmmende smart tilbehør samt sit egyptiske skarabæ-kæledyr, Lavish. Børn fra 4 år og opefter vil elske at føje den fa-bøh-lagtige Nefera De Nile til deres Monster High-samling! Dukken kan ikke stå af sig selv. Farver og mønstre kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Monster High
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: JDR48
EAN: 0194735288748
Varenr.: 3361433
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monster High Core Doll Nefera
182 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Monster High - Core Dukke - Nefera
229,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK175 kr214 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
4Estore DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør

PriceData har fulgt prisen på Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør i 183 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Monster High Nefera-dukke, mumiestil med tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026175 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026174 kr2 kr (1%)
6. feb. 2026176 kr2 kr (1%)
5. feb. 2026178 kr2 kr (1%)
4. feb. 2026180 kr1 kr (1%)
3. feb. 2026181 kr1 kr (1%)
2. feb. 2026182 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026183 kr1 kr (1%)
31. jan. 2026184 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026185 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret