Gå til hovedindhold

Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5704924023538
Pris fra 269 krtil 311 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 3. maj

Sammenlign priser på Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Monay Square solcelle væglampe
269 kr
Til butik
Nordlux Monay Square solcelle væglampe billede

Produktinformation

Solcelledrevet væglampe med bevægelsessensor Monay er en stilren, ledningsfri og soldrevet væglampe, der kombinerer et firkantet og strømlinet design med funktionalitet. Denne væglampe oplades effektivt via sollys om dagen og tænder automatisk, når bevæge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: Sort
EAN: 5704924023538
Varenr.: 4248023531
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde
-26%274 kr
Før 370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Monay Square Solar Outdoor Wall Light IP44 Black fra Nordlux er den perfekte løsning for alle, der søger en stilfuld og funktionel udendørslampe. Denne solcellelampe har et moderne og strømlinet design, der passer perfekt til enhver facade. Med sin trådløse funktionalitet oplades lampen om dagen af sollys og aktiveres automatisk om natten ved bevægelse. Du kan vælge mellem to sensorindstillinger: enten tænd/sluk eller fra natlampe til fuldt lys, når du går forbi. Lampen er lavet af robust plast og har et elegant sort design, der passer til enhver udendørs indretning. Med en bredde på 22,0 cm, en højde på 7,4 cm og en dybde på 13,9 cm er den både kompakt og effektiv. Monay Square er ideel til placering foran huset eller ved indgangsdøren, så du altid har lys, når du kommer hjem, uden at skulle lede efter en afbryder. Installationen er enkel og kræver ingen kabler, hvilket gør det nemt for dig at forskønne dit udendørsområde.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Materiale: Plastik
Artikel nr.: 2518341003
EAN: 5704924023538
Varenr.: 10043147
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Monay Square Solar væglampe m/solcelle, sort
-26%274 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monay Square Solar væglampe m/solcelle, sort billede

Produktinformation

Nordlux Monay Square Solar udendørs væglampe/solcellelampe, sort Den udendørs væglampe med bevægelsessensor Monay Square oplades af sollys i løbet af dagen og tænder, når den registrerer bevægelse i aftenens og nattens mørke i sensorområdet fra 0 til 7 me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
Farve: Sort
EAN: 5704924023538
Varenr.: 2518341003
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Monay Square solcelle væglampe
279 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Monay Square Solar udendørs væglampe sort
311 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk269 kr269 krKøb
2Lampemesteren DK274 kr303 krKøb
3Lamper.dk274 kr274 krKøb
4Greenline279 kr279 krKøb
5Proshop DK311 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde i 166 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Monay Square LED-solcellelampe til udendørs vægmontering, sort, IP44 Nordlux - Terrasse - Skandinavisk - Plastik - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026269 kr10 kr (4%)
17. maj 2026259 kr10 kr (4%)
16. maj 2026269 kr10 kr (4%)
11. maj 2026259 kr14 kr (6%)
3. maj 2026245 kr14 kr (5%)
2. maj 2026259 kr10 kr (4%)
15. apr. 2026249 kr3 kr (1%)
13. feb. 2026252 kr7 kr (3%)
26. jan. 2026245 kr7 kr (3%)
25. jan. 2026252 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret