Gå til hovedindhold

MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK

MomcozyEAN: 0799787260829
Pris fra 397 krtil 599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 394 kr 3. maj

Sammenlign priser på MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 397 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK
397 kr
Til butik
MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK billede

Produktspecifikationer

Mærke: Momcozy
Artikel nr.: BP274-GR70BA-A
EAN: 0799787260829
Varenr.: 1004228491
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MOMCOZY NEŠIOJAMAS BELAIDIS PIENTRAUKIS S9 PRO
506 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brystpumpe Momcozy S9 Pro Single - grå, 180 ml
-7%559 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brystpumpe Momcozy S9 Pro Single - grå, 180 ml billede

Produktinformation

Fordele ved brystpumpe til amningMomcozy S9 Pro Single er en enkel og praktisk brystpumpe designet til hverdagens behov. Den kompakte enhed samler mælken direkte i den indbyggede beholder på 180 ml, så du kan pumpe og opbevare på én gang. Den grå model har et diskret udtryk, der gør den nem at have med i tasken og bruge, når det passer dig.Til dig, der vil have fleksibilitetDenne elektriske brystpumpe er et godt valg til mødre, der ønsker frihed i ammeperioden - uanset om det er til at opbygge et lille lager, aflaste mellem amninger eller gøre hverdagen mere fleksibel. Den slanke form og overskuelige betjening giver en behagelig og brugervenlig oplevelse.Type: Elektrisk brystpumpe (single)Kapacitet: 180 mlFarve: GråModel: S9 Pro...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Brystpumper
Vægt: 0.65g
EAN: 0799787260829
Varenr.: 1928211
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brystpumpe Momcozy S9 Pro Single - grå, 180 ml
-6%579 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Momcozy S9 Pro Single Pack Bærbar Brystpumpe Grå
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK397 kr397 krKøb
2CS MEGASTORE DK506 kr545 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4Vivas DK579 kr658 krKøb
5WittShop DK599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK

PriceData har fulgt prisen på MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK i 120 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 652,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 397 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for MOMCOZY S9 PRO WEARABLE BREAST PUMP GREY SINGLE PACK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026397 kr2 kr (1%)
30. maj 2026399 kr1 kr (0%)
28. maj 2026398 kr3 kr (1%)
27. maj 2026395 kr2 kr (1%)
25. maj 2026397 kr1 kr (0%)
24. maj 2026398 kr3 kr (1%)
23. maj 2026395 kr3 kr (1%)
20. maj 2026398 kr1 kr (0%)
17. maj 2026397 kr3 kr (1%)
16. maj 2026400 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret