Gå til hovedindhold

Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr.

Molton BrownStearinlysEAN: 5030805005141
Pris fra 498 krtil 866 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 368 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Candle 600 g
498 kr
Til butik
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Candle 600 g billede

Produktinformation

Varemærke: Molton Brown, Navn: Molton Brown Re-Charge Black Pepper Candle 600 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Duftlys
EAN: 5030805005141
Varenr.: C95520
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
520 kr
Til butik
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr. billede

Produktinformation

En forfriskende forkælelse, Molton Browns Re-Charge Black Pepper Luxury Scented Triple Wick Candle stråler en blød glød og udsender en krydret træduft. I spidsen giver madagaskisk sort peber et modigt statement, der giver stearinlyset sin krydrede aroma. Citron- og ingefærnoter balancerer peberens hjertelighed og giver plads til koriander og basilikum. En træagtig base af vetiver, egemos og ambra fanger en jordagtig kerne og en indbydende appel..

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 5030805005141
EAN: 5030805005141
Varenr.: 3219272
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Molton Brown Re-Charge Black Pepper 3 Wick Candle
825 kr
Til butik
Molton Brown Re-Charge Black Pepper 3 Wick Candle billede

Produktinformation

Fyld dit hjem med de aromaer og dufte, du elsker. Molton Brown Re-Charge Black Pepper Luxury Scented Candle er den ultimative indretningsdetalje, der frister dine sanser med energigivende noter af pikant sort peber, krydret koriander og jordagtig vetiver. Duftlyset er fremstillet af bæredygtig mineralvoks, der giver den fineste flamme. Forøg duftoplevelsen i dit hjem yderligere ved at kombinere med Molton Browns matchende duftpinde. 3 væger og en brændetid på 60-70 timer Noter af sort peber, koriander og vetiver Duftfamilie: Woody Spicy Top: Sort peber, citron, ingefær Hjerte: Koriander, basilikum, violblad Base: Vetiver, egetræsmos, rav 100% vegansk formel. Ansvarligt fremstillet i England...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Duftlys
Vægt: 1397g
Artikel nr.: 59994
EAN: 5030805005141
Varenr.: B080213
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Luxury Scented Candle
825 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Molton Brown Luxury Scented Candle Re-Charge Black Pepper - 600 g
866 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK498 kr557 krKøb
2Proshop DK520 kr559 krKøb
3Bangerhead DK825 kr825 krKøb
4Lyko DK825 kr825 krKøb
5NordicFeel DK866 kr866 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr.

PriceData har fulgt prisen på Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr. i 176 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 539 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Molton Brown Re-Charge Black Pepper Signature Scented Candle 600 gr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026498 kr21 kr (4%)
12. maj 2026519 kr11 kr (2%)
6. maj 2026530 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026525 kr5 kr (1%)
11. apr. 2026530 kr39 kr (7%)
9. apr. 2026569 kr29 kr (5%)
21. mar. 2026540 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026537 kr28 kr (5%)
22. dec. 2025565 kr9 kr (2%)
21. dec. 2025556 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret