Gå til hovedindhold

Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml

Molton BrownKropsshampooEAN: 5030805002942
Pris fra 206 krtil 230 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 29. maj

Sammenlign priser på Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml
206 kr
Til butik
Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Molton Brown, Type: Skin Care, Navn: M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Bad & brusecreme
EAN: 5030805002942
Varenr.: C37934
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Molton Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml
210 kr
Til butik
Molton Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml billede

Produktinformation

En dybt varmende bade- og showergel - jordet tobak med livlig grapefrugt og peruviansk balsam. De komplekse, kultiverede noter indfanger dine sanser og efterlader din hud dybt renset med en rig aroma. En maskulin duft i dit plejeritual, perfekt for et beroligende bad. Topnoter: elemi, bergamot og grapefrugt. Hjertenoter: cedertræ, muskatnød og rosentræ. Bundtoner: tobak, læder og peruviansk balsam. London via San Pedro Udveksling af historier og hævdvundne traditioner. Varmt mahognitræ. Masser af tørrede tobaksblade, som er hængt fra høje loftbjælker. Gør dine sanser modne med årstidens dybde.

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 5030805002942
EAN: 5030805002942
Varenr.: 3177613
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Molton Brown Tobacco Body Wash 300 ml
-5%225 kr
Før 236 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Molton Brown Tobacco Body Wash 300 ml billede

Produktinformation

Rengør og efterlad en markant duftMolton Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel rengør effektivt og giver huden en dyb, maskulin duft af tobak, cedertrå og bergamot. Til manden der vil have en brusegel, der fungerer og efterlader en distinkt, vedvarende duft. Formlen er nem at bruge og skummer godt, så du får en grundig rengøring uden spild af tid.Duften er træagtig og kraftfuld med noter af røget tobak absolut, varmt cedertrå og frisk bergamot. Kombinér med Molton Browns matchende Eau de Parfum, hvis du vil have duften med dig hele dagen.Fordele:Rengør huden effektivtMaskulin duft med tobak, cedertrå og bergamotGod skumdannelse for nem anvendelse100% vegansk formel, cruelty freeProduceret i EnglandAnvendelse:Påfør på fugtig hud under bruseren. Skum op, skyl af. Brug dagligt.En brusegel der leverer resultater og efterlader dig med en duft, der holder. Prøv den nu.

Produktspecifikationer

Mærke: Molton Brown
Kategori: Duschcreme
Størrelse: 300 ml
Artikel nr.: 82690
EAN: 5030805002942
Varenr.: 82690
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Molton Brown Tobacco Absolute Bath And Shower Gel (300 ml)
230 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Molton Brown Tobacco Absolut Bath & Shower Gel 300 ml
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK206 kr255 krKøb
2Proshop DK210 kr249 krKøb
3NordicFeel DK225 kr225 krKøb
4Bangerhead DK230 kr230 krKøb
5Lyko DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Molton Brown M.Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026206 kr42 kr (26%)
29. maj 2026164 kr6 kr (4%)
28. maj 2026170 kr36 kr (17%)
27. maj 2026206 kr36 kr (21%)
24. maj 2026170 kr6 kr (4%)
23. maj 2026164 kr6 kr (4%)
22. maj 2026170 kr31 kr (15%)
21. maj 2026201 kr3 kr (2%)
18. maj 2026198 kr28 kr (16%)
17. maj 2026170 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret