Gå til hovedindhold

Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre

MoldexGasmasker og røgmaskerEAN: 4019444007519
Pris fra 81 krtil 123,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 27. maj

Sammenlign priser på Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Moldex EasyLock 9030 01 partikelfilter P3 R
81 kr
Til butik
Moldex EasyLock 9030 01 partikelfilter P3 R billede

Produktspecifikationer

Mærke: Moldex
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj Tj & sikkerhed ndedrtsvrn
EAN: 4019444007519
Varenr.: 4019444007519
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moldex EasyLock 9030 01 partikelfilter P3 R 2 stk
89 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre
-8%123,75 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre billede

Produktinformation

Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 2 stk Disse partikelfiltre er designet til at blive brugt med Moldex 7000 og 9000-maskerne. De er meget nemme at montere og har en tydelig mærkning, så du nemt kan se, hvordan de skal placeres.Støvfiltrene kan enten m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Moldex
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 4019444007519
Varenr.: 47507223478609

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK81 kr81 krKøb
2CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
3Sikkerhedsgiganten123,75 kr123,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre

PriceData har fulgt prisen på Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre i 163 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 123,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Moldex 7000/9000 Partikelfilter P3 RD 9030 2 stk | Åndedrætsværn | En 143 | Filtre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202681 kr8 kr (9%)
1. jun. 202689 kr8 kr (10%)
29. maj 202681 kr8 kr (11%)
27. maj 202673 kr46 kr (39%)
26. maj 2026119 kr46 kr (63%)
23. maj 202673 kr50,75 kr (41%)
22. maj 2026123,75 kr48,75 kr (65%)
8. maj 202675 kr44 kr (37%)
7. maj 2026119 kr44 kr (59%)
3. maj 202675 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret