Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C)

Huawei TechnologiesBroer og routereEAN: 6942103117688
Pris fra 341 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 341 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei E5586-326 Mobilt hotspot 195Mbps Ekstern
341 kr
Til butik
Huawei E5586-326 Mobilt hotspot 195Mbps Ekstern billede

Produktinformation

Huawei E5586-326 - Mobilt hotspot - 4G LTE - USB-C - 195 Mbps - 802.11b/g/n

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E5586-326
EAN: 6942103117688
Varenr.: 1002218177
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei - Mobilt hotspot - 4G - 150 Mbps
347 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C)
-2%419 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C) billede

Produktinformation

Huawei E5586-326 - Mobilt hotspot - 4G LTE - USB-C - 195 Mbps - 802.11b/g/nGenereltEnhedstype: Mobilt hotspotFås i farverne: HvidFormfaktor: EksternIndbygget udstyr: 256 MB flashModemAntenne: InternBus: USB-CForbindelsesteknologi: TrådløsHukommelse: 256 MBMaks. overførselshastighed: 195 MbpsMobilprotokol: UMTSHSDPAHSUPALTEMobilt net: UMTS B1/B8 / LTE B1/B3/B7/B8/B20/B28/B38/B41NetværkDataforbindelsesprotokol: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11nDataoverførselshastighed: 300 MbpsEgenskaber: FirewallbeskyttelseNAT-understøtningALG-understøttetMAC-adresse-filtreringIP-adresse filtreringWi-Fi Protected Setup (WPS)DHCP serverDNS relæDMZ-support2x2 MIMO-teknologiIPv4 og IPv6 dobbelt stakBrute Force ProtectionDoS-beskyForbindelsesteknologi: TrådløsOverensstemmelsesstandarder: UPnPEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB-CDiverseKrypterings algoritme: AESTKIPWPA-PSKWPA2-PSKWPA3-SAESIM-kort understøttet: Micro-SIM x 1Effekt

Produktspecifikationer

Kategori: Mobile modemmer
Vægt: 0.18g
EAN: 6942103117688
Varenr.: 1810738
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C)
-2%439 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei E5586-326 Mobilt hotspot 195Mbps Ekstern
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK341 kr341 krKøb
2CS MEGASTORE DK347 kr386 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb
5Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C)

PriceData har fulgt prisen på Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 341 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Mobilt hotspot Huawei E5586-326 4G LTE 195 Mbps (USB?C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026341 kr3 kr (1%)
29. maj 2026344 kr3 kr (1%)
22. maj 2026341 kr1 kr (0%)
21. maj 2026342 kr6 kr (2%)
20. maj 2026348 kr1 kr (0%)
19. maj 2026349 kr10 kr (3%)
18. maj 2026359 kr21 kr (6%)
17. maj 2026380 kr3 kr (1%)
16. maj 2026383 kr4 kr (1%)
15. maj 2026387 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret