Gå til hovedindhold

NO NAME Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

Pris fra 324 krtil 459 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
324 kr
Til butik
Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation) billede

Produktinformation

Mobilis PROTECH - Bagsidecover til tablet - med støtteben og håndrem, forstærket - sort - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

Produktspecifikationer

Mærke: Mobilis
Artikel nr.: 067009
EAN: 3700992528601
Varenr.: 1001837620
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilis Protech 360-cover med håndstrop og kickstand til iPad 10,9"
439 kr
Til butik
Mobilis Protech 360-cover med håndstrop og kickstand til iPad 10,9" billede

Produktinformation

Robust 360-cover til iPad 10,9"Beskyt din tablet i hverdagen med et holdbart 360-cover, der er skabt til aktivt brug. Coveret har integreret kickstand til stabil visning på bordet og en justerbar håndstrop, som giver sikkert greb, når du er på farten, præsenterer indhold eller arbejder mobilt.Designet til fleksibel brugDen funktionelle konstruktion gør det nemt at skifte mellem stående og liggende visning. Coveret passer til iPad 10,9" og er velegnet til skole, kontor og hjemmebrug, hvor en tablet skal kunne tåle lidt mere og være nem at håndtere gennem hele dagen.Produkttype: Tablet-cover (360)Kompatibilitet: iPad 10,9"Funktioner: Kickstand og justerbar håndstrop...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 1.17g
EAN: 3700992528601
Varenr.: 2149436
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilis Protech 360-cover med håndstrop og kickstand til iPad 10,9"
459 kr
Til butik
Mobilis Protech 360-cover med håndstrop og kickstand til iPad 10,9" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 1.17g
EAN: 3700992528601
Varenr.: 2149436

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2Boligcenter DK439 kr439 krKøb
3Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

PriceData har fulgt prisen på Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Mobilis PROTECH Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026324 kr6 kr (2%)
13. maj 2026330 kr13 kr (4%)
6. maj 2026343 kr26 kr (8%)
3. maj 2026317 kr26 kr (8%)
25. apr. 2026343 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026342 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026343 kr11 kr (3%)
17. mar. 2026332 kr2 kr (1%)
12. mar. 2026330 kr25 kr (8%)
9. mar. 2026305 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret