Gå til hovedindhold

Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra

SamsungElektronikEAN: 8806095867731
Pris fra 194 krtil 238 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 27. maj

Sammenlign priser på Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-GS938CJEGWW Beskyttelsescover Grå Samsung Galaxy S25 Ultra
194 kr
Til butik
Samsung EF-GS938CJEGWW Beskyttelsescover Grå Samsung Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-GS938CJEGWW
EAN: 8806095867731
Varenr.: 1003029777
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Samsung - EF-GS938 Beskyttelsescover med stander, grå, til Galaxy S25 Ultra
-38%199 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover Samsung - EF-GS938 Beskyttelsescover med stander, grå, til Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 UltraSamsung EF-GS938 beskyttelsescover er designet til mobiltelefoner og sikrer, at din enhed forbliver beskyttet mod daglig slitage. Dette bagcover er fremstillet af silikone i høj kvalitet og har en standfunktion, så du kan se videoer eller foretage videosamtaler uden at bruge hænderne. Designet inkluderer en håndrem for ekstra sikkerhed, så du kan være tryg, når du håndterer din telefon. Dette cover overholder UL-standarder og tilbyder pålidelighed og holdbarhed til daglig brug.GenereltFarve: GråMateriale: SiliconeProduktgenbrugt indhold: 7.1 % - fremstillet af post-forbruger genbrugt indholdBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBærerem: HåndtagOmslagsfunktioner: StanderfunktionOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: ULType: BeskyttelsescoverOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Samsung Galaxy S25 Ultra...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.07g
EAN: 8806095867731
Varenr.: 1966736
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra Standing Grip Case - Grey
205 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra
207 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Samsung - EF-GS938 Beskyttelsescover med stander, grå, til Galaxy S25 Ultra
-35%219 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-GS938CJEGWW Beskyttelsescover Grå Samsung Galaxy S25 Ultra
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 Ultra Standing Grip Case - Gray
238 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK194 kr194 krKøb
2Boligcenter DK199 kr199 krKøb
3Proshop DK205 kr244 krKøb
4CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
5Vivas DK219 kr288 krKøb
6Ultrashop229 kr229 krKøb
7Teknikproffset DK238 kr287 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra i 177 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Samsung EF-GS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - grå - for Galaxy S25 Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026194 kr20 kr (11%)
27. maj 2026174 kr19 kr (10%)
26. maj 2026193 kr1 kr (1%)
16. maj 2026194 kr4 kr (2%)
24. apr. 2026190 kr4 kr (2%)
21. apr. 2026194 kr5 kr (3%)
25. feb. 2026199 kr13 kr (6%)
12. feb. 2026212 kr9 kr (4%)
7. feb. 2026221 kr8 kr (3%)
6. feb. 2026229 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret