Gå til hovedindhold

None M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189

NoneLegetøjEAN: 8024827231852
Pris fra 522 krtil 779 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 517,5 kr 16. apr.

Sammenlign priser på M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 522 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x300mm
-33%522 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x300mm billede

Produktinformation

Redningsstige til mand-over-bord M.O.B. stige med 5 glasfibertrin gør det muligt for en person i vandet at komme om bord igen uden hjælp fra besætningen. Stigen ligger pakket i en pose, der er monteret fast på rælingen og kan åbnes direkte fra vandet via...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: sikkerheds stiger
EAN: 8024827231852
Varenr.: 53936068067657
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
M.O.B. Redningsstige - 5 trin 145 cm
651 kr
Til butik
M.O.B. Redningsstige - 5 trin 145 cm billede

Produktinformation

Praktisk og pålidelig redningsstige med fem solide trin i kraftig plast til fritidsbåd. Stigen har en bredde på 300 mm og en længde på 1,45 m, og kan bære op til 120 kg. Redningsstigen leveres i en kompakt pose (310 x 120 x 170 mm) fremstillet af slidstærkt PVC-belagtnylon. Stigen er nem og hurtig at bruge i nødsituationer, da posen kan åbnes både fra dækket og fra vandet ved hjælp af åbningslinen. Stigen er en sikker og smart løsning til øget tryghed om bord. Vi anbefaler altid at have en redningsstige med i båden. Stigens dimensionerBredde: 300 mmLængde: 1450 mmMaks. vægt: 120 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Redningsstiger og kasteliner
Artikel nr.: S1630005
EAN: 8024827231852
Varenr.: 101895
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk522 kr522 krKøb
2Watski DK651 kr651 krKøb
3Anyparts779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189

PriceData har fulgt prisen på M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189 i 115 dage. Laveste pris i perioden er 517,5 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 607 kr.

Den nuværende pris på 522 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for M.O.B. stige 5 trin glasfiber 1450x260mm - 1160189 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026522 kr140 kr (21%)
25. maj 2026662 kr68 kr (11%)
12. maj 2026594 kr63 kr (10%)
11. maj 2026657 kr63 kr (11%)
8. maj 2026594 kr57 kr (9%)
7. maj 2026651 kr59 kr (10%)
4. maj 2026592 kr59 kr (9%)
3. maj 2026651 kr37,2 kr (6%)
29. apr. 2026613,8 kr59,4 kr (11%)
27. apr. 2026554,4 kr75,6 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret