Gå til hovedindhold

IMG MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig

IMGMikrofonerEAN: 4007754187823
Pris fra 249 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BeKent.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig
249 kr
Til butik
MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig billede

Produktinformation

Mikrofonmixer3 mono mikrofonkanaler (6,3 mm jack) med separat volumenkontrol

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Mikrofon
EAN: 4007754187823
Varenr.: 244450
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MMX-31 3-kanals mikrofonmixer
259 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mikrofonmixer - MMX-31 - IMG STAGE LINE
283 kr
Til butik
Mikrofonmixer - MMX-31 - IMG STAGE LINE billede

Produktinformation

MikrofonmixerDen hurtige måde at mixe tre mikrofoner til en mikrofonindgang og stadig have mulighed for individuel justering.3 mono mikrofonkanaler (6,3 mm jack) med separat volumenkontrol1 monoudgang via 3 m tilslutningskabel med 6,3 mm jackPassiv, kræve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IMG
Kategori: Mini mixer
EAN: 4007754187823
Varenr.: 244450
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mikrofonmixer MMX-31 - For 3 mikrofoner
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BeKent.dk249 kr249 krKøb
2CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
3Disconetto.dk283 kr283 krKøb
4EL-GROSSISTEN299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig

PriceData har fulgt prisen på MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig i 140 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for MMX-31 Mikrofonmixer Passiv - 3 Jack Indgange - Ingen Strm Ndvendig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026249 kr10 kr (4%)
20. maj 2026259 kr10 kr (4%)
23. apr. 2026249 kr27 kr (10%)
22. apr. 2026276 kr27 kr (11%)
11. apr. 2026249 kr34 kr (12%)
10. apr. 2026283 kr34 kr (14%)
4. apr. 2026249 kr34 kr (12%)
3. apr. 2026283 kr34 kr (14%)
17. mar. 2026249 kr34 kr (12%)
16. mar. 2026283 kr34 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret