Gå til hovedindhold

MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat

MJMTøjEAN: 5704637543811
Pris fra 279 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat
279 kr
Til butik
MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat billede

Produktinformation

Let og praktisk solhat med god ventilation, høj komfort og pålidelig beskyttelse til aktive dage udendørs.

Produktspecifikationer

Mærke: MJM
Kategori: Hat
Farve: Beige
EAN: 5704637543811
Varenr.: MJ-29461-beige-S/M
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
MJM Charlie 29491 Taslan Beige
349 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MJM Charlie Bøllehat S/M (55-58 cm)
349 kr
Til butik
MJM Charlie Bøllehat S/M (55-58 cm) billede

Produktinformation

Nøglefunktioner UPF 50+ solbeskyttelse mod skadelige UV-stråler Myggetæt vævning og vandafvisende Taslan-materiale Ventilation via fire store messingøjer og blødt bomuldssvedbånd Indsyet elastikbånd for sikker og komfortabel pasform

Produktspecifikationer

Mærke: MJM Hatte
Kategori: Hovedbeklædning
EAN: 5704637543811
Varenr.: 4730-18228

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk279 kr279 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk349 kr349 krKøb
3Outdoor i Centrum349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat

PriceData har fulgt prisen på MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat i 143 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for MJM Charlie Taslan UPF50+ hat-beige-S/M - Hat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026279 kr70 kr (20%)
23. maj 2026349 kr70 kr (25%)
23. apr. 2026279 kr70 kr (20%)
22. apr. 2026349 kr70 kr (25%)
11. mar. 2026279 kr70 kr (20%)
10. mar. 2026349 kr70 kr (25%)
9. mar. 2026279 kr70 kr (20%)
8. mar. 2026349 kr70 kr (25%)
27. jan. 2026279 kr70 kr (20%)
26. jan. 2026349 kr70 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret