Gå til hovedindhold

Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097

MirkaBådshampooEAN: 6416868952537
Pris fra 230 krtil 366 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Mirka Polarshine boat wash 3 L
-37%230 kr
Før 366 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mirka Polarshine boat wash 3 L billede

Produktinformation

Højkvalitets bådshampoo som er velegnet til alle slags overflader. Shampooen opløser genstridigt snavs, såsom fedt, olie, sod, brændstofpletter m.m. fra alle overflader.

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Mirka
EAN: 6416868952537
Varenr.: 53935830991177
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mirka Polarshine boat wash 3L
300 kr
Til butik
Mirka Polarshine boat wash 3L billede

Produktinformation

Højkvalitets bådshampoo som er velegnet til alle slags overflader. Shampooen opløser genstridigt snavs, såsom fedt, olie, sod, brændstofpletter m.m. fra alle overflader.213670 - Mirka Polarshine boat wash 3 LIndhold: 3 l

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Bådshampoo
Artikel nr.: 1602097
EAN: 6416868952537
Varenr.: 213670
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097
366 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk230 kr230 krKøb
2Watski DK300 kr300 krKøb
3Anyparts366 kr366 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097

PriceData har fulgt prisen på Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Mirka Polarshine boat wash 3 L - 1602097 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026230 kr32 kr (12%)
28. maj 2026262 kr33 kr (11%)
27. maj 2026295 kr33 kr (13%)
22. maj 2026262 kr
12. maj 2026261,6 kr38,4 kr (13%)
11. maj 2026300 kr38,4 kr (15%)
8. maj 2026261,6 kr38,4 kr (13%)
6. maj 2026300 kr12,24 kr (4%)
5. maj 2026287,76 kr17,44 kr (6%)
4. maj 2026270,32 kr29,68 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret