Gå til hovedindhold

Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409

MirkaBagplader til slibemaskineEAN: 6416868906424
Pris fra 413 krtil 659 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk
-37%413 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk billede

Produktinformation

Interface til Deros slibemaskine

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: polering
EAN: 6416868906424
Varenr.: 53936111026505
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mirka Deros Interface Ø150mm 5mm 5-pack
578 kr
Til butik
Mirka Deros Interface Ø150mm 5mm 5-pack billede

Produktinformation

Interface til Deros slibemaskine213790 - Mirka interface til Deros Ø150 mm 10mm tykkelse 5 stkAntal: 5 stkTykkelse: 10 mmØ: 150.00 mm213791 - Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stkAntal: 5 stkTykkelse: 5 mmØ: 150.00 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Mirka
Kategori: Bagplader til slibemaskine
Artikel nr.: 1679409
EAN: 6416868906424
Varenr.: 213791
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk413 kr413 krKøb
2Watski DK578 kr578 krKøb
3Anyparts659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409

PriceData har fulgt prisen på Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409 i 105 dage. Laveste pris i perioden er 413 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Mirka interface til Deros Ø150 mm 5mm tykkelse 5 stk - 1679409 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026413 kr58 kr (12%)
25. maj 2026471 kr
12. maj 2026470,4 kr107,6 kr (19%)
11. maj 2026578 kr107,6 kr (23%)
8. maj 2026470,4 kr94,08 kr (17%)
6. maj 2026564,48 kr47,04 kr (9%)
5. maj 2026517,44 kr31,36 kr (6%)
4. maj 2026486,08 kr91,92 kr (16%)
3. maj 2026578 kr91,92 kr (19%)
30. apr. 2026486,08 kr47,04 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret