Gå til hovedindhold

Astrid Lindgren Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

Astrid LindgrenPuslespilEAN: 5704976075035
Pris fra 100 krtil 169,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Astrid Lindgren Puzzle 500 Pcs Mio min Mio - Art Puzzle Forest
100 kr
Til butik
Astrid Lindgren Puzzle 500 Pcs Mio min Mio - Art Puzzle Forest billede

Produktinformation

Dette kunstpuslespil fra Mio Min Mio har 500 brikker og et fængslende design. 500 brikker Fortryllende Mio Min Mio-kunstværk Designet i Danmark Færdig størrelse: 70 x 50 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 7503
EAN: 5704976075035
Varenr.: 3464496
Gå til Booktok
TrustScore 5 ud af 54,7
Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk
124 kr
Til butik
Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk billede

Produktinformation

Tag på et fortryllende eventyr med Mio, min Mio 500-brikkers puslespil! Dette smukt illustrerede puslespil inviterer dig til at udforske en farverig skov fyldt med mystik og eventyrlig stemning, efterhånden som hver brik finder sin plads.Med 500 brikker i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Indendørsspil
EAN: 5704976075035
Varenr.: 28901
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASTRID LINDGREN Puslespil 500 Pcs Mio min Mio - Art Puzzle Skov
-9%126 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASTRID LINDGREN Puslespil 500 Pcs Mio min Mio - Art Puzzle Skov billede

Produktinformation

Dette kunstpuslespil fra Mio Min Mio har 500 brikker og et fængslende design. 500 brikker, Fortryllende Mio Min Mio-kunstværk, Designet i Danmark, Bæredygtige materialer af høj kvalitet, Færdig størrelse: 70 x 50 cm, Dette kunstpuslespil med 500 brikker byder på en dejlig udfordring med sit fortryllende billede af Mio Min Mios dejlige kunstværk. Puslespillet er designet med omhu i Danmark og afspejler en forpligtelse til bæredygtighed og materialer af høj kvalitet. Når puslespillet er lagt, måler det 70 x 50 cm, hvilket gør det til en perfekt brik at udstille eller nyde som en afslappende aktivitet. Uanset om du er puslespilentusiast eller leder efter en betænksom gave, er dette puslespil både smukt og af høj kvalitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Børns puslespil
EAN: 5704976075035
Varenr.: D23214
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Art Puzzle Puslespil - Mio Min Mio - Hest - 500 Brikker - Barbo Toys
139,95 kr
Til butik
Gå til Børnenes Boghandel
TrustScore 4 ud af 54,0
Mio Min Mio Art Puslespil
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK100 kr139 krKøb
2Booktok124 kr124 krKøb
3Teknikproffset DK126 kr185 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5Børnenes Boghandel169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

PriceData har fulgt prisen på Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Mio Min Mio Art Puslespil - Skov - 500 brikker - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026100 kr1 kr (1%)
29. apr. 202699 kr8 kr (9%)
24. apr. 202691 kr18,95 kr (17%)
21. apr. 2026109,95 kr3,05 kr (3%)
20. apr. 2026113 kr3,05 kr (3%)
14. apr. 2026109,95 kr3,05 kr (3%)
13. apr. 2026113 kr3,05 kr (3%)
31. mar. 2026109,95 kr20 kr (15%)
27. mar. 2026129,95 kr6,05 kr (4%)
26. mar. 2026136 kr6,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret