Gå til hovedindhold

Educa Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker

EducaPuslespilEAN: 8412668176386
Pris fra 59,95 krtil 129,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker
-33%59,95 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker billede

Produktinformation

Oplev Minnie Mouse og Andersine helt tæt på med disse fine og flotte puslespil fra Educa....

Produktspecifikationer

Mærke: educa
Kategori: legetøj|puslespil|puslespil børn
EAN: 8412668176386
Varenr.: 557749
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Educa 12-16-20-25 Minnie Happy Helpers
63 kr
Til butik
Educa 12-16-20-25 Minnie Happy Helpers billede

Produktinformation

De bedste Disney-puslespil fås nu i et pragtfuldt plastiketui til at opbevare dine puslespil, eller hvad du nu synes. En vidunderlig gave. Med alle piger og drenges yndlingsfigurer. Størrelsen af hvert samlet puslespil er: 16 x 16 cm. © Disney Fra 3 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Educa
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 80-17638
EAN: 8412668176386
Varenr.: 3356791
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Educa Puslespil - 4 Forskellige - Minnie Mouse
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
2Proshop DK63 kr102 krKøb
3Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker i 178 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Minnie Mouse Puslespil - 4 Stk - 12, 16, 20 + 25 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659,95 kr3,05 kr (5%)
28. maj 202663 kr3,05 kr (5%)
5. maj 202659,95 kr3,05 kr (5%)
3. maj 202663 kr25 kr (28%)
18. apr. 202688 kr1,95 kr (2%)
14. apr. 202689,95 kr40 kr (31%)
13. apr. 2026129,95 kr40 kr (44%)
10. mar. 202689,95 kr10,95 kr (14%)
2. mar. 202679 kr50,95 kr (39%)
1. mar. 2026129,95 kr50,95 kr (64%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret