Gå til hovedindhold

creativ company Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer

creativ companyHåndarbejde og hobbyEAN: 5712854644518
Pris fra 58,95 krtil 69,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Mini DIY Kit Julepynt, Rammer, 1 pk.
-21%58,95 kr
Før 74,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini DIY Kit Julepynt, Rammer, 1 pk. billede

Produktinformation

Med dette kit kan børnene dekorere små billedrammer til juletræet. Indeholder alle de materialer I skal bruge, og al den vejledning I behøver Features: Amount: 1 pk.

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: DIY Kit Juledekorationer
EAN: 5712854644518
Varenr.: 5712854644518
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer
69,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby58,95 kr58,95 krKøb
2Gucca.dk69,95 kr69,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer

PriceData har fulgt prisen på Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer i 172 dage. Laveste pris i perioden er 58,95 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 72,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 58,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Mini Diy Kit Juledekorationer - Rammer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202658,95 kr11 kr (16%)
15. maj 202669,95 kr11 kr (19%)
10. maj 202658,95 kr11 kr (16%)
9. maj 202669,95 kr11 kr (19%)
7. maj 202658,95 kr11 kr (16%)
30. apr. 202669,95 kr11 kr (19%)
5. apr. 202658,95 kr11 kr (16%)
4. apr. 202669,95 kr11 kr (19%)
14. mar. 202658,95 kr5 kr (8%)
13. mar. 202663,95 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret