Gå til hovedindhold

Nedis Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp

NedisHjem og haveEAN: 0097083815157
-14%Pris: 189 kr
1 forhandler
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp billede

Produktinformation

Dette Mini DisplayPort adapterkabel kan anvendes ved tilslutning af en af disse forskellige skærme (DVI, DP, HDMI) til dit system.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.06g
Artikel nr.: NDS-CCGP37460WT02
EAN: 0097083815157
Varenr.: 88530

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp

PriceData har fulgt prisen på Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp i 178 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Mini DisplayPort kabel | DisplayPort 1.2 | Mini DisplayPort han | DisplayPort Hun / DVI-D 24+1-Pins Hun / HDMI™ Input | 21.6 Gbp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026189 kr20 kr (10%)
17. mar. 2026209 kr50 kr (19%)
26. jan. 2026259 kr10 kr (4%)
8. dec. 2025269 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret