Gå til hovedindhold

Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm

Pris fra 489,3 krtil 699,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489.3 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Matwai Softshell Jakke - Grey brown - 3 ÅR/98
-30%489,3 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Matwai Softshell Jakke - Grey brown - 3 ÅR/98 billede

Produktinformation

Matwai Softshell Jakke fra MINI A TURE er det perfekte valg til aktive børn, der elsker at være ude i al slags vejr. Jakken er fremstillet i et slidstærkt og åndbart materiale, der både beskytter mod vind og let regn, samtidig med at den bløde fleece inderside sikrer ekstra komfort og varme. Den aftagelige hætte giver fleksibilitet, og de smarte refleksdetaljer øger barnets synlighed i de mørke timer. Jakken har en god pasform, praktiske lommer og er let at tage af og på – ideel til både leg og hverdag. En stilfuld og funktionel jakke, der holder dit barn trygt og komfortabelt gennem hele sæsonen.Specifikationer:Materiale: Polyester, polyurethan, elastanVind- og vandafvisendeÅndbarhed: HøjAftagelig hætteRefleksdetaljerPraktiske lommerFarve: Grey brownVask ved 40 °CMærke: MINI A TURE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MINI A TURE
Kategori: Softshell
Størrelse: 3 ÅR/98
EAN: 5715713119097
Varenr.: 1f5f2e29-3244-4c90-9476-968b60313906
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Matwai Softshell Jakke - Grey brown - 3 ÅR/98
489,3 kr
Til butik
Matwai Softshell Jakke - Grey brown - 3 ÅR/98 billede

Produktinformation

Matwai Softshell Jakke fra MINI A TURE er perfekt til aktive børn! Jakken er lavet i blødt og fleksibelt materiale, som giver god bevægelsesfrihed. Den beskytter mod vind og vejr, og er ideel til leg ude i naturen. Polyester, polyurethan, elastanBlødt og behageligt materialeVind- og vandafvisendeFlot gråbrun farveVask ved 40 °CPerfekt til børnehave og skoleEn venlig og praktisk jakke til alle eventyr!

Produktspecifikationer

Mærke: MINI A TURE
Kategori: 5425
Størrelse: 3 ÅR/98
EAN: 5715713119097
Varenr.: 1f5f2e29-3244-4c90-9476-968b60313906
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm
-30%489,97 kr
Før 699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Softshell overgangsjakke i brungrå nuance (grey brown) fra Mini A Ture. Matwai-jakken har et ikonisk design med brystlomme, spids hætte og en let A-formet silhuet, der giver god bevægelsesfrihed. Jakken er velegnet til overgangsperioder med skiftende vejr. Mini A Ture Matwai softshell overgangsjakke i brungrå nuance med hætte og refleks Jakken lukkes med lynlås i venstre side og har en aftagelig hætte, som er fastgjort med trykknapper. Brystlommen giver et genkendeligt Mini A Ture-udtryk og rummer brandets refleksstjerne. Bagpå er der et diskret logo-refleks. Modellen har almindelig pasform og elastik ved ærmerne. Teknisk softshell-materiale med trelags opbygning Matwai softshell-jakken er fremstillet i et trelags softshell-materiale bestående af et slidstærkt yderlag, en vindtæt og vandafvisende membran samt en blød fleecebagside. Jakken har et vandsøjletryk på 12.000 mm og en åndbarhed på 8.000 g/m²/24t. Materialet er testet til over 20.000 Martindale og er imprægneret med BIONIC-FINISH ECO. Jakken har ikke tapede sømme, men materialet er stærkt vandafvisende. Praktiske funktioner og materialevalg Ydermateriale: 97% polyester (genanvendt), 3% elastan Membran: 100% polyurethane Bagside: blød fleece Vandsøjletryk: 12.000 mm Åndbarhed: 8.000 g/m²/24t Testet til over 20.000 Martindale BIONIC-FINISH ECO imprægnering Aftagelig hætte med trykknapper Refleksdetaljer, synlige op til 300 meter (70 lux) OEKO-TEX certificeret Produceret i China Producentfarve: grey brown...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mini A Ture
Kategori: Mini A Ture
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 1260402741
EAN: 5715713119097
Varenr.: 5715713119097
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mini A Ture Softshelljakke m. Fleece - MatWai - Grey Brown
699,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK489,3 kr489,3 krKøb
2Pixizoo DK489,3 kr489,3 krKøb
3MilkyWalk DK489,97 kr538,97 krKøb
4Kids-world.dk699,95 kr699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm i 146 dage. Laveste pris i perioden er 489,3 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 699,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 489,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Mini A Ture Wai Softshell Overgangsjakke Grey Brown Med Hætte - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026489,3 kr70,66 kr (13%)
17. maj 2026559,96 kr35 kr (6%)
3. maj 2026594,96 kr104,04 kr (15%)
27. apr. 2026699 kr139,04 kr (25%)
20. apr. 2026559,96 kr35,71 kr (7%)
7. apr. 2026524,25 kr70,71 kr (12%)
1. apr. 2026594,96 kr104,04 kr (15%)
24. mar. 2026699 kr139,04 kr (25%)
18. mar. 2026559,96 kr139,04 kr (20%)
16. mar. 2026699 kr174,75 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret