Gå til hovedindhold

Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats

MilwaukeeHaveredskaberEAN: 4058546229047
Pris fra 1.225 krtil 2.046,23 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 821,23 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1225 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Milwaukee Hækkeklipper Forsats M18 FOPH-HTA
-36%1.225 kr
Før 1.923 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milwaukee Hækkeklipper Forsats M18 FOPH-HTA billede

Produktinformation

Praktisk forsats med robust hækkeklipper. Skal anvendes sammen med Milwaukee M18 FUEL akku havetrimmer motorenheden (medfølger ikke.) Hækkeklipperen har et sværd på 51 cm og kan klippe gren med op til Ø25 mm. Hovedet kan vinkles i 12 positioner fra 0 til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Special Tilbud
EAN: 4058546229047
Varenr.: 14064982
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats
1.499 kr
Til butik
Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats billede

Produktinformation

Milwaukee M18 FOPH-HTA forlængersværd udvid rækkevidden med 91cm Milwaukee M18 FOPH-HTA er en forlængelsesforsats til M18 Fuel hækkeklipper med QuickLok system. Den giver dig mulighed for at forlænge rækkevidden med 91cm, så du nemt når høje hække og svæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Have & udendørsliv
EAN: 4058546229047
Varenr.: 881418895
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milwaukee M18 FOPH-HTA, Batteri, 2,6 kg
2.045 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hækkeklipper-forsats 51cm sværd M18 FOPH-HTA
-9%2.046,23 kr
Før 2.260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken1.225 kr1.225 krKøb
2Greenline1.499 kr1.499 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.045 kr2.045 krKøb
4Globaltools.dk2.046,23 kr2.046,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats

PriceData har fulgt prisen på Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats i 149 dage. Laveste pris i perioden er 1.225 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.490 kr.

Den nuværende pris på 1.225 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Milwaukee M18 Fuel FOPH-HTA hækkeklipperforsats de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.225 kr274 kr (18%)
29. maj 20261.499 kr274 kr (22%)
20. maj 20261.225 kr274 kr (18%)
19. maj 20261.499 kr274 kr (22%)
13. maj 20261.225 kr274 kr (18%)
11. maj 20261.499 kr274 kr (22%)
6. maj 20261.225 kr374 kr (23%)
3. maj 20261.599 kr374 kr (31%)
15. apr. 20261.225 kr374 kr (23%)
14. apr. 20261.599 kr374 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret