Gå til hovedindhold

Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah

MilwaukeeEl- & Akku værktøjEAN: 4058546404505
Pris fra 600 krtil 1.035,96 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 435,96 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 592 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 600 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Milwaukee M12 5,0 Ah High Output Batteri
600 kr
Til butik
Milwaukee M12 5,0 Ah High Output Batteri billede

Produktinformation

Milwaukee M12™ 5,0 Ah High Output batteri er udviklet til at levere høj ydeevne, længere driftstid og maksimal holdbarhed, selv ved krævende opgaver. Sammenlignet med M12 B4 REDLITHIUM™ batteriet leverer det op til 25 % mere kraft og arbejder

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Special Tilbud
EAN: 4058546404505
Varenr.: 19934412
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah
669 kr
Til butik
Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah billede

Produktinformation

Milwaukee M12 High Output 5,0Ah batteri ekstra kraft og længere driftstid Milwaukee M12 High Output 5,0Ah batteri leverer op til 25% mere kraft end standard M12 B4 Redlithiumion batteriet og arbejder op til 25% køligere under tunge opgaver. Det gør det i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: El- & Akku værktøj
EAN: 4058546404505
Varenr.: 881416156
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Milwaukee M12 HB5 High output 5,0 Ah batteri
819 kr
Til butik
Milwaukee M12 HB5 High output 5,0 Ah batteri billede

Produktinformation

Milwaukee M12 HB5 High Output 50 Ah Batteri Oplev den nye standard for batteriytelse med Milwaukee M12 HB5 High Output 50 Ah batteriet. Designet specielt til at maksimere effektiviteten af dine M12 værktøjer, tilbyder dette batteri en imponerende kapacite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Batterier til elværktøj
EAN: 4058546404505
Varenr.: 92536
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Batteri 12V/5,0Ah High Output Li-ion M12 HB5
-16%1.035,96 kr
Før 1.235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken600 kr600 krKøb
2Greenline669 kr669 krKøb
3Ultrashop819 kr819 krKøb
4Globaltools.dk1.035,96 kr1.035,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah

PriceData har fulgt prisen på Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah i 182 dage. Laveste pris i perioden er 592 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 875 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 733 kr.

Den nuværende pris på 600 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Milwaukee M12 Red Lithium High Output batteri, 12V/5,0 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026600 kr69 kr (10%)
29. maj 2026669 kr69 kr (12%)
22. maj 2026600 kr6 kr (1%)
21. maj 2026594 kr6 kr (1%)
20. maj 2026600 kr69 kr (10%)
19. maj 2026669 kr69 kr (12%)
13. maj 2026600 kr69 kr (10%)
11. maj 2026669 kr69 kr (12%)
25. apr. 2026600 kr8 kr (1%)
24. apr. 2026592 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret