Gå til hovedindhold

ASW Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm

ASWRørforbindereEAN: 4042707262745
Pris fra 131,61 krtil 215 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 83,39 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afgangsrør, poleret messing, 32 mm. 220x680 mm.
131,61 kr
Til butik
Afgangsrør, poleret messing, 32 mm. 220x680 mm. billede

Produktinformation

Afgangsbøjning 32mm - 220 x 680 mm - poleret messing

Produktspecifikationer

EAN: 4042707262745
Varenr.: 15842762654031
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Afgangsrør, Ø32 mm, 220x680 mm, poleret messing
179 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm
199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Afgangsrør, Ø32 mm, 220x680 mm, poleret messing
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN131,61 kr131,61 krKøb
2CompletVVS179 kr179 krKøb
3WATTOO.DK199 kr199 krKøb
4BilligVVS DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm

PriceData har fulgt prisen på Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm i 159 dage. Laveste pris i perioden er 131,61 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 131,61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Milton Megatherm afgangsrr, poleret messing, 32 mm, 220 x 680 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026131,61 kr26,37 kr (17%)
7. maj 2026157,98 kr21,02 kr (12%)
6. maj 2026179 kr21,02 kr (13%)
21. mar. 2026157,98 kr21,02 kr (12%)
20. mar. 2026179 kr21,02 kr (13%)
17. mar. 2026157,98 kr21,02 kr (12%)
16. mar. 2026179 kr21,02 kr (13%)
4. mar. 2026157,98 kr1,02 kr (1%)
3. mar. 2026159 kr1,02 kr (1%)
10. feb. 2026157,98 kr1,02 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret