Gå til hovedindhold

Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom

ClatronicKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4006160635850
Pris fra 209 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clatronic BM 3472 Drink mikser 65W Rustfrit stål
209 kr
Til butik
Clatronic BM 3472 Drink mikser 65W Rustfrit stål billede

Produktinformation

Clatronic BM 3472 - Drink mikser - 0.65 liter - 65 W - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Clatronic
Artikel nr.: BM 3472
EAN: 4006160635850
Varenr.: 992691676
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clatronic BM 3472 - Drink mikser - 65 W - krom
232 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clatronic BM 3472 - drink mixer - chrome
232 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom
279 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Clatronic BM 3472 Drink mikser 65W Rustfrit stål
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK209 kr209 krKøb
2CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
3Proshop DK232 kr271 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Ultrashop289 kr289 krKøb
6Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom

PriceData har fulgt prisen på Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom i 163 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Milkshake-mixer Clatronic BM 3472 - 0,65 l, 65 W, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026209 kr1 kr (0%)
27. maj 2026208 kr1 kr (0%)
26. maj 2026209 kr4 kr (2%)
25. maj 2026213 kr4 kr (2%)
22. maj 2026209 kr4 kr (2%)
6. maj 2026213 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026209 kr4 kr (2%)
13. apr. 2026213 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026211 kr11 kr (6%)
8. apr. 2026200 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret