Gå til hovedindhold

milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml

milk_shakeHårtilbehørEAN: 8032274175063
Pris fra 83 krtil 209 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 3. apr.

Sammenlign priser på milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milk_Shake Whipped Cream Leave-In Foam Flower Fragrance 200 ml
83 kr
Til butik
Milk_Shake Whipped Cream Leave-In Foam Flower Fragrance 200 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Mousse
Farve: 4
Artikel nr.: 8032274175063
EAN: 8032274175063
Varenr.: 21105136
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Milk Shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragrance 200 ml
89 kr
Til butik
Milk Shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragrance 200 ml billede

Produktinformation

Milk Shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragrance er en let og luftig conditioner, der efterlader håret silkeblødt og glansfuldt. Den unikke blomsterduft giver en behagelig og frisk følelse hele dagen. Anvendelse: Påfør en passende mængde Milk Shake Conditioning Whipped Cream i håndklædetørt hår efter hårvask. Fordel produktet jævnt i længderne og spidserne. Skal ikke skylles ud. Style håret som ønsket. Kan bruges dagligt for optimal effekt.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Conditioner
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 8032274175063
EAN: 8032274175063
Varenr.: 8032274175063
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Milk_Shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragrance, 200 ml.
-40%125 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milk_Shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragrance, 200 ml. billede

Produktinformation

Dette Milk_Shake Conditioning Whipped Cream med blomsterduft er designet til at give dit hår den ultimative pleje og fugt. Produktet er velegnet til alle hårtyper og er især effektivt til at genoplive tørt, skadet eller farvet hår.Denne luftige skumcreme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
EAN: 8032274175063
Varenr.: MILKS0340
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Milk_Shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragrance 200ml
-36%128 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
milk_shake Whipped Cream Flower Fragrance 200 ml
-20%169 kr
Før 212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
milk_shake Whipped Cream Flower Fragrance 200 ml
209 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK83 kr122 krKøb
2Beautycos DK89 kr118 krKøb
3Brandshop125 kr125 krKøb
4Teknikproffset DK128 kr177 krKøb
5Cocopanda DK169 kr169 krKøb
6Lyko DK209 kr209 krKøb
7NordicFeel DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for milk_shake Conditioning Whipped Cream Flower Fragnance - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202683 kr6 kr (7%)
16. maj 202689 kr4 kr (5%)
14. maj 202685 kr2 kr (2%)
13. maj 202683 kr2 kr (2%)
30. apr. 202685 kr4 kr (4%)
14. apr. 202689 kr10 kr (13%)
9. apr. 202679 kr1 kr (1%)
3. apr. 202678 kr1 kr (1%)
1. apr. 202679 kr6 kr (7%)
30. mar. 202685 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret