Gå til hovedindhold

milk_shake Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder)

milk_shakeShampooEAN: 8032274190509
Pris fra 134 krtil 239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Milk_Shake Lifestyling Dry Shampoo, 200 ml
-44%134 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milk_Shake Lifestyling Dry Shampoo, 200 ml billede

Produktinformation

MilkShake Lifestyling Dry Shampoo: Effektiv tørshampoo, med en ultra fin formel, der øjeblikkeligt får håret til at føles friskt og let. Denne tørshampoo virker øjeblikkeligt og efterlader ingen produktrester i håret, dette gør at alle hårtyper og farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Milk Shake Lifestyling
EAN: 8032274190509
Varenr.: 2754
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Milk_Shake Lifestyling Dry Shampoo 200 ml
164 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo 200 ml
166 kr
Til butik
Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo 200 ml billede

Produktinformation

Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo 200 ml Giv dit hår et øjeblikkeligt løft med Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo. Denne professionelle tørshampoo renser og frisker håret uden vand, samtidig med at den tilfører volumen, fylde og struktur fra rod til spids. Den lette, plejende formula absorberer overskydende olie og efterlader håret blødt, glansfuldt og fuld af liv, hvilket gør den perfekt til travle morgener eller hurtigt touch-ups mellem hårvask. Fordele Frisker håret uden vand og fjerner overskydende olie Tilfører øjeblikkelig volumen og fylde Skaber struktur og bevægelse i håret Let, plejende formula, der ikke tynger håret Fyldigt, glansfuldt og frisk hår på få sekunder Med Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo, 200 ml får du en professionel tørshampoo, der giver volumen, fylde og friskhed, samtidig med at håret efterlades blødt, glansfuldt og let at style - perfekt til alle, der ønsker et sundt, levende og velplejet hår, uden at skulle vaske det.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk Shake
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 8032274190509
EAN: 8032274190509
Varenr.: 3447907
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Milk_shake - Lifestyling Dry Shampoo - 200ml
179,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
milk_shake Lifestyling Dry Shampoo 200ml
-20%196 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder)
224 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
milk_shake Lifestyling Dry Shampoo 200 ml
239 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
milk_shake Lifestyling Dry Shampoo 200 ml
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HairOutlet134 kr134 krKøb
2Teknikproffset DK164 kr213 krKøb
3Proshop DK166 kr205 krKøb
4Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Cocopanda DK196 kr196 krKøb
6CS MEGASTORE DK224 kr263 krKøb
7Lyko DK239 kr239 krKøb
8NordicFeel DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder)

PriceData har fulgt prisen på Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Milk Shake Lifestyling Hair Dry Shampoo Volume & Body 200 ml (til kvinder) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026134 kr8 kr (6%)
25. apr. 2026126 kr8 kr (6%)
21. apr. 2026134 kr5 kr (4%)
20. apr. 2026139 kr5 kr (4%)
13. apr. 2026134 kr5 kr (4%)
22. jan. 2026139 kr30,95 kr (18%)
21. jan. 2026169,95 kr20,95 kr (14%)
14. jan. 2026149 kr20,95 kr (12%)
13. jan. 2026169,95 kr20,95 kr (14%)
23. dec. 2025149 kr19 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret