Gå til hovedindhold

milk_shake Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml

milk_shakeKosmetikEAN: 8032274170716
Pris fra 99 krtil 239 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Milk Shake Incredible Milk 12 Effects Flower Fragrance 150 ml
99 kr
Til butik
Milk Shake Incredible Milk 12 Effects Flower Fragrance 150 ml billede

Produktinformation

Incredible Milk er en revolutionerende kur til behandling af håret. Kan bruges i alle hårtyper der trænger til ekstra pleje. Nu kan du nemt opnå sundt og glansfuldt hår med en skøn blomsterduft med Milk Shake Incredible Milk. Håndterer 12 skønne og effektive effekter til håret: Reparerer alle hårtyper Kontrollerer krus Forebygger spaltede spidser Varmebeskyttende Holder på frisuren Fjerner filter og frizzer Fantastisk glans Giver fylde til håret Letter udglatning af håret Beskytter og holder på hårfarven Beskytter mod UV stråler Udglatter skællaget Anvendelse: Spray produktet i håndklædetørt hår. Produktet er en leave-in, og skal derfor ikke skylles ud. Style som ønsket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Leave-in hårkur
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 8032274170716
EAN: 8032274170716
Varenr.: 8032274170716
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Milk_shake Flower Power Vegan Incredible Milk 150 ml
-41%111,7 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milk_shake Flower Power Vegan Incredible Milk 150 ml billede

Produktinformation

Milk_shake Incredible Milk 12 Effects er en **intensiv** leave-in spray, der med sine **12 fantastiske egenskaber** er alt hvad man behøver for at skabe **kontrol og pleje** til sit hår. Den har en rig formel, som indeholder moringaekstrakt og sojaprotein...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milkshake
EAN: 8032274170716
Varenr.: 107034
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Incredible Milk Hair Leave-In Balm Spray
137 kr
Til butik
Incredible Milk Hair Leave-In Balm Spray billede

Produktinformation

Leave-in hårbalmspray giver 12 fordele i én blomsterduftende formel, der udreder, giver volumen og glans, kontrollerer krus, udglatter skællaget og giver varmebeskyttelse. milk_shake incredible milk flower er en vegansk leave-in behandling udviklet af professionelle stylister til at gøre håret blødere og mere medgørligt, samtidig med at den hjælper med at bevare hårfarven over tid og beskytte mod miljøpåvirkninger, med en let, fugtgivende finish til tørt, skadet hår. Reparerer tørt og skadet hår med sojaproteiner Nærer med moringa oleifera-ekstrakt rig på vitaminer og mineraler Fugter og understøtter let volumen med hyaluronsyre Hjælper med at beskytte hårfarven over tid med integrity 41® Hjælper med at forebygge spaltede spidser og understøtter langtidsholdbar styling Frisk frugtig blomsterduft med gardenia, ferskenblomst og sprødt grønt æble Ideel til intensiv pleje, der efterlader håret glat, fugtet og nemmere at style.

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 8032274170716
EAN: 8032274170716
Varenr.: 3384251
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Milk_Shake Incredible Milk 12 Effects Flower Fragrance, 150 ml.
-35%148 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
milk_shake Incredible Milk Flower Fragrance 150 ml
-20%156 kr
Før 196 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml
175 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Milk_Shake Incredible Milk Flower Fragrance 150ml
199 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
milk_shake Incredible Milk Flower fragrance 150 ml
239 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
milk_shake Incredible Milk Flower Fragrance - 150 ml
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK99 kr128 krKøb
2NiceHair.dk111,7 kr111,7 krKøb
3Proshop DK137 kr176 krKøb
4Brandshop148 kr148 krKøb
5Cocopanda DK156 kr156 krKøb
6CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
7Teknikproffset DK199 kr248 krKøb
8Lyko DK239 kr239 krKøb
9NordicFeel DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Milk Shake, Incredible Milk, Hair Leave-In Balm Spray, For Nourishing, 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202699 kr10 kr (11%)
27. apr. 202689 kr10 kr (10%)
16. apr. 202699 kr6 kr (6%)
15. apr. 202693 kr5 kr (5%)
13. apr. 202698 kr1 kr (1%)
11. jan. 202699 kr7 kr (7%)
8. jan. 2026106 kr1 kr (1%)
31. dec. 2025105 kr14,95 kr (12%)
30. dec. 2025119,95 kr24,95 kr (26%)
24. dec. 202595 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret