Gå til hovedindhold

milk_shake Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml

milk_shakeShampoo og balsamEAN: 8032274147282
Pris fra 109 krtil 231 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Milk Shake Icy Blond Shampoo 300 ml
109 kr
Til butik
Milk Shake Icy Blond Shampoo 300 ml billede

Produktinformation

Milk shake Icy Blond Shampoo er til vedkommende med meget lyst eller platinblond hår, som ønsker en mere kold hårtone. Milk shake Icy Blond Shampoo er beriget med sorte pigmenter, som er med til at neutraliserer gule/gyldne toner. Shampoo'en efterlader håret, med en sart ask farve. Anvendelse:Fordeles i fugtigt hår, herefter masséres det godt ind. Lad det sidde i et par minutter og skyl derefter ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Shampoo
Størrelse: 300.00ml
Artikel nr.: 8032274147282
EAN: 8032274147282
Varenr.: 8032274147282
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Milk_Shake Icy Blond Shampoo 300ml
-34%119 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milk_Shake Icy Blond Shampoo 300ml billede

Produktinformation

Specifikt schampo för blont hår. Rengör håret skonsamt med ett speciellt svart pigment som motverkar gula eller orange toner i blont eller blekt hår, vilket ger en askblond nyans. Mjölkproteiner omstrukturerar håret på djupet och ger ett friskt och livfullt utseende.Användning:Applicera jämt i fuktigt hår, låt verka i några minuter, skölj sedan ur. För ett mer intensivt resultat, låt verka i några minuter till. Icy blond produkterna innehåller pigment som kan ge ett mycket intensivt resultat på hår med hög porositet; när önskat resultat har uppnåtts, varva med ett annat schampo för att bibehålla resultatet. Fortsätt sedan med icy blond balsam.

Produktspecifikationer

Mærke: Milk_Shake
Kategori: Sølv shampoo
EAN: 8032274147282
Varenr.: C23042
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml
125,09 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
milk_shake Icy Blond Shampoo
-30%146,3 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Milk_shake - Icy Blonde Shampoo 300 Ml
179,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
milk_shake Icy Blond Shampoo - 300 ml
209 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
milk_shake Icy Blond Shampoo 300 ml
231 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK109 kr138 krKøb
2Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
3CS MEGASTORE DK125,09 kr164,09 krKøb
4Lyko DK146,3 kr146,3 krKøb
5Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
6NordicFeel DK209 kr209 krKøb
7Cocopanda DK231 kr231 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 103,95 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Milk Shake- Icy Blond, Milk Proteins,Hair Shampoo fore Blond Hair 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026109 kr10 kr (8%)
11. jan. 2026119 kr20 kr (14%)
10. jan. 2026139 kr14,1 kr (11%)
9. jan. 2026124,9 kr19,1 kr (13%)
6. jan. 2026144 kr8 kr (5%)
5. jan. 2026152 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026153 kr49,05 kr (47%)
25. dec. 2025103,95 kr47,05 kr (31%)
24. dec. 2025151 kr14 kr (8%)
23. dec. 2025165 kr30 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret