Gå til hovedindhold

Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5701581406988
Pris fra 459 krtil 557 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Milford 20 pendel, opal glas
-34%459 kr
Før 700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Milford 20 pendel, opal glas billede

Produktinformation

Nordlux Milford 20 pendel, opal glas Milford pendlen har et vintage design med hvide detaljer. Pendlen har et opalt glas, som giver et diffust og varmt lys i rummet. Det diffuse lys giver en hyggelig stemning. Pendlen kan dæmpes, hvis der vælges en dæmpba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
EAN: 5701581406988
Varenr.: 46573001
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Milford pendel, hvid, Ø20 cm
459 kr
Til butik
Nordlux Milford pendel, hvid, Ø20 cm billede

Produktinformation

Milford pendel med mundblæst glasskærm Søger du en dekorativ pendel med et lys som spredes perfekt ud i rummet, så er Milford absolut et af de bedste bud, vi kan komme med. Faktisk er Milford serien en af de mest solgte vi har, dels grundet den hvide, mun...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: Opal
EAN: 5701581406988
Varenr.: 4241406980
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Milford pendel, hvid, Ø20 cm
489 kr
Til butik
Nordlux Milford pendel, hvid, Ø20 cm billede

Produktinformation

Pendel i mundblæst glas med organiske former Milford pendel er en smuk og dekorativ lampe, der kombinerer elegant design med funktionalitet. Dens lette, matte overflade lader et blødt lys skinne igennem, hvilket skaber en hyggelig atmosfære i dit hjem. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: Opal
EAN: 5701581406988
Varenr.: 4241406980
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde
-29%497 kr
Før 700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Milford 20 - Pendel - Opal Hvid
499 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordlux Milford 20, Pendel, Hvid, E27, 40W, Glas
557 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk459 kr459 krKøb
2LampeGuru.dk459 kr459 krKøb
3Greenline489 kr489 krKøb
4Lampemesteren DK497 kr526 krKøb
5Homeshop DK499 kr499 krKøb
6WATTOO.DK557 kr557 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 397 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Milford 20 Pendel Opal Nordlux - Stue - Skandinavisk - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026459 kr30 kr (7%)
14. mar. 2026429 kr6 kr (1%)
24. feb. 2026435 kr38 kr (10%)
10. feb. 2026397 kr68 kr (15%)
26. jan. 2026465 kr12 kr (3%)
25. jan. 2026477 kr12 kr (3%)
23. jan. 2026465 kr6 kr (1%)
21. jan. 2026459 kr6 kr (1%)
10. jan. 2026465 kr12 kr (3%)
9. jan. 2026477 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret