Gå til hovedindhold

MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz

MikroTikTrådløse routereEAN: 4752224007421
Pris fra 569,38 krtil 1.209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 639,62 kr (53% besparelse)

Sammenlign priser på MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569.38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz
569,38 kr
Til butik
MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz billede

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 1
Artikel nr.: RBWAPR-2ND&R11E-LR2
EAN: 4752224007421
Varenr.: 8564632
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik wAP LR2 kit
1.053 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LR2 wAP LR2 kit
1.152 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point MikroTik wAP LR2 Kit 2,4 GHz - RBwAPR-2nD & R11e-LR2
-21%1.189 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point MikroTik wAP LR2 Kit 2,4 GHz - RBwAPR-2nD & R11e-LR2
-20%1.209 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK569,38 kr608,38 krKøb
2CompuMail DK1.053 kr1.053 krKøb
3Proshop DK1.152 kr1.152 krKøb
4Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
5Vivas DK1.209 kr1.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz

PriceData har fulgt prisen på MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz i 179 dage. Laveste pris i perioden er 569,38 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 962 kr.

Den nuværende pris på 569,38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for MikroTik wAP LR2 Kit | Access Point | RBwAPR-2nD&amp R11e-LR2, 2,4 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. dec. 2025569,38 kr30 kr (5%)
20. dec. 2025599,38 kr509,62 kr (46%)
14. dec. 20251.109 kr1 kr (0%)
13. dec. 20251.110 kr4 kr (0%)
12. dec. 20251.114 kr3 kr (0%)
7. dec. 20251.117 kr2 kr (0%)
5. dec. 20251.115 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret