Gå til hovedindhold

Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

MikrotikBroer og routereEAN: 4752224004925
Pris fra 1.363 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.297 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1363 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik wAP ac LTE6 kit Trådløs forbindelse Hvid
1.363 kr
Til butik
MikroTik wAP ac LTE6 kit Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

MikroTik wAP ac LTE6 kit - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - LTE - 2.4 GHz, 5 GHz - LTE B1/B12/B17/B2/B20/B25/B26/B3/B38/B39/B40/B41/B5/B7/B8

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: RBWAPGR-5HACD2HND&R11E-LTE6
EAN: 4752224004925
Varenr.: 995544666
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6 wAP ac LTE6 kit
1.434 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
1.499 kr
Til butik
Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) billede

Produktinformation

Dual-band WiFi, 867 Mbps 5 GHz og 300 Mbps 2,4 GHz hastigheder CAT6 LTE-modem, op til 300 Mbps med carrier aggregation To Gigabit-porte, brug LTE via Micro SIM som automatisk backup Vejrbestandigt kabinet, monteres på væg, loft eller mast, -30 til 60 C PoE-understøttelse med medfølgende adapter, 16 W maks. effekt og RouterOS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Routere
Artikel nr.: RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6
EAN: 4752224004925
Varenr.: 5011365141
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi router MikroTik wAP R ac 867 Mbit/s - hvid, PoE
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi router MikroTik wAP R ac 867 Mbit/s - hvid, PoE
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.363 kr1.363 krKøb
2Proshop DK1.434 kr1.434 krKøb
3Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

PriceData har fulgt prisen på Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.269 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.331 kr.

Den nuværende pris på 1.363 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Mikrotik Wap Ac Lte6 Kit 1167 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.363 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.364 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.362 kr4 kr (0%)
28. maj 20261.358 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.359 kr6 kr (0%)
25. maj 20261.365 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.362 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.363 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.359 kr48 kr (3%)
7. maj 20261.407 kr59 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret