Gå til hovedindhold

MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit

MikrotikEAN: 8592978365554
Pris fra 394 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 370,7 kr 30. apr.

Sammenlign priser på MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik TOF-2400-8V-4 Antenne Hvid
394 kr
Til butik
MikroTik TOF-2400-8V-4 Antenne Hvid billede

Produktinformation

MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: TOF-2400-8V-4
EAN: 8592978365554
Varenr.: 999891223
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit
426 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MikroTik TOF-2400-8V-4 omni-antenne SMA - 8 dBi
479 kr
Til butik
MikroTik TOF-2400-8V-4 omni-antenne SMA - 8 dBi billede

Produktinformation

Stabil trådløs dækning med omni-antenneMikroTik TOF-2400-8V-4 er en omnidirektionel antenne med 8 dBi forstærkning, der fordeler signalet 360° horisontalt. Den er ideel, når du vil have ensartet dækning omkring adgangspunkter, routere eller kundelokationer i 2,4‑GHz-båndet. Med SMA-tilslutning passer den til udstyr, der bruger standard 50 Ω antenneimpedans.Til TV- og netværksopsætninger i hjem og erhvervAntennen har en vertikal strålebredde på 18° og giver et fokuseret vertikalt løft samtidig med fuld 360° horisontal spredning. Den kompakte form (55 cm i længden) gør den nem at montere, hvor pladsen er begrænset, og vægten på 0,6 kg giver en robust fornemmelse.Antennetype: OmnidirektionelStiktype: SMAFrekvensbånd: 0,240 – 0,250 GHzForstærkning: 8 dBiHorisontal strålebredde: 360°Vertikal strålebredde: 18°Impedans: 50 ΩMål (H × B × D): 2,5 × 2,5 × 55,0 cmVægt: 0,600 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: TV-antenner
Vægt: 1.85g
EAN: 8592978365554
Varenr.: 2174333
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MikroTik TOF-2400-8V-4 omni-antenne SMA - 8 dBi
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK394 kr394 krKøb
2CS MEGASTORE DK426 kr465 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit

PriceData har fulgt prisen på MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit i 43 dage. Laveste pris i perioden er 370,7 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for MikroTik TOF-2400-8V-4 - Antenne - Smart Home - 8 dBi - omni-directional - mast - for MikroTik wAP LR2 kit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026394 kr4 kr (1%)
29. maj 2026398 kr5 kr (1%)
27. maj 2026403 kr4 kr (1%)
26. maj 2026407 kr4 kr (1%)
25. maj 2026411 kr7 kr (2%)
24. maj 2026418 kr5 kr (1%)
23. maj 2026423 kr1 kr (0%)
22. maj 2026422 kr4 kr (1%)
21. maj 2026426 kr1 kr (0%)
19. maj 2026427 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret