Gå til hovedindhold

MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2

MikroTikNetværkskort og -adaptereEAN: 4752224007926
Pris fra 1.334 krtil 1.561 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.202,15 kr 25. mar.

Sammenlign priser på MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1334 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE Ekspansionsmodul PCI Express
1.334 kr
Til butik
MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE Ekspansionsmodul PCI Express billede

Produktinformation

MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - Ekspansionsmodul - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: CCR2004-1G-2XS-PCIe
EAN: 4752224007926
Varenr.: 1000445162
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2
1.446 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Cloud Core Router 2xsfp28 Pcie X8
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrotik Cloud Core Router 2xsfp28 Pcie X8 billede

Produktinformation

PCIe x8 værtsgrænseflade leverer lav latenstid og høj gennemstrømning Doble SFP28-fiberporte giver fleksible uplinks og redundans Gigabit RJ45-port holder eksisterende kobbernetværk forbundet Aktiv køleblæser understøtter vedvarende ydelse under belastning CE-, EAC-, ROHS-certificeret, 200k timers MTBF for pålidelig oppetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Routere
Artikel nr.: CCR2004-1G-2XS-PCIE
EAN: 4752224007926
Varenr.: 5011280270

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.334 kr1.334 krKøb
2Proshop DK1.446 kr1.446 krKøb
3Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2

PriceData har fulgt prisen på MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.175,47 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.334 kr.

Den nuværende pris på 1.334 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for MikroTik CCR2004-1G-2XS-PCIE - expansion module - PCIe - Gigabit Ethernet x 1 + 25 Gigabit SFP28 x 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.334 kr7 kr (1%)
1. jun. 20261.327 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.329 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.327 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.329 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.327 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.328 kr61 kr (4%)
22. maj 20261.389 kr78 kr (5%)
21. maj 20261.467 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.461 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret