Gå til hovedindhold

MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit

MikroTikAntennerEAN: 4752224007841
Pris fra 368 krtil 539 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 171 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 350 kr 28. mar.

Sammenlign priser på MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik 868 Omni antenna - antenna
368 kr
Til butik
MikroTik 868 Omni antenna - antenna billede

Produktinformation

Antenne, 49.5 m, 6.5 dBi, omni-directional, mast, for KNOT LR8 kit

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Kategori: Netvaerkstilbehoer
Artikel nr.: 868_Omni_antenna
EAN: 4752224007841
Varenr.: 3139638
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit
408 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik 868 Omni antenna Antenne 49.5m Hvid
410 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Lora Omni 824-960mhz Antenna Kit 6.5dbi
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-antenne MikroTik 868 omni - SMA, 6,5 dBi
-8%479 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-antenne MikroTik 868 omni - SMA, 6,5 dBi
-7%499 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik LoRa Omni Antenna Kit 6.5dBi
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK368 kr407 krKøb
2CS MEGASTORE DK408 kr447 krKøb
3CompuMail DK410 kr410 krKøb
4Dustin DK431 kr517,25 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Vivas DK499 kr578 krKøb
7Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit

PriceData har fulgt prisen på MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit i 169 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 379 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for MikroTik 868 Omni antenna - Antenne - 49.5 m - 6.5 dBi - omni-directional - mast - for KNOT LR8 kit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026368 kr46 kr (11%)
25. maj 2026414 kr7 kr (2%)
23. maj 2026421 kr4 kr (1%)
22. maj 2026425 kr57 kr (15%)
21. maj 2026368 kr6 kr (2%)
20. maj 2026374 kr54 kr (13%)
18. maj 2026428 kr3 kr (1%)
17. maj 2026425 kr6 kr (1%)
15. maj 2026431 kr23 kr (6%)
14. maj 2026408 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret