Gå til hovedindhold

Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92

Mikk-lineZero-stockEAN: 5715073720049
Pris fra 300 krtil 399,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 99,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249,95 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92
300 kr
Til butik
Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92 billede

Produktinformation

Varmt og legende designDet varme sæt til drenge kombinerer en dæmpet blå bund med et levende dinosaurprint, der giver smil på vej til børnehave og legeaftaler. Den quiltede overflade, rib ved håndled og ankler samt en høj krave hjælper med at holde kulden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mikk-line
Kategori: Termosæt
Farve: DINO STROKE AOP
Størrelse: 92
EAN: 5715073720049
Varenr.: 1048329-dino-stroke-aop-103
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mikk-Line Termotøj m. Fleece - Quiltet - Soft Thermal - Dino Str
399,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Mikk-line Termosæt Soft - Dino Stroke - 92
399,95 kr
Til butik
Mikk-line Termosæt Soft - Dino Stroke - 92 billede

Produktinformation

Dette bløde DUVET sæt er det varmeste termotøj fra mikk-line, da jakken har et lunt fleecefor. Sættets overflade er beklædt med silkeblødt PU læder, som er vandafvisende, da det er imprægneret med BIONIC-FINISH ® ECO. Sættet har desuden et lunt isolerende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MIKK-LINE
Kategori: Zero-stock
EAN: 5715073720049
Varenr.: shopify_ZZ_15815496860021_56942161330549

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på300 kr300 krKøb
2Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92

PriceData har fulgt prisen på Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92 i 75 dage. Laveste pris i perioden er 249,95 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Mikk-line Drenge Termosæt m. BIONIC-FINISH ® ECO coating - DINO STROKE AOP - 92 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026300 kr99,95 kr (25%)
13. maj 2026399,95 kr99,95 kr (33%)
29. apr. 2026300 kr99,95 kr (25%)
28. apr. 2026399,95 kr99,95 kr (33%)
23. apr. 2026300 kr99,95 kr (25%)
22. apr. 2026399,95 kr150 kr (60%)
27. mar. 2026249,95 kr150 kr (38%)
19. mar. 2026399,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret