Gå til hovedindhold

MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA)

MikamaxSkoEAN: 8718182070644
Pris fra 119 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 11. apr.

Sammenlign priser på MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mikamax Hot Feet Deluxe - White
119 kr
Til butik
Mikamax Hot Feet Deluxe - White billede

Produktinformation

Never cold feet again with these reheatable Hot Feet Deluxe. Heat them in the microwave for 2 minutes and your feet will stay warm for hours. They also have a lovely Lavender scent to them so your feet will always smell nice. You can tighten the boots so the warmth won't escape.

Produktspecifikationer

Mærke: Mikamax
Kategori: Gadget
Artikel nr.: 01703.WT.LA
EAN: 8718182070644
Varenr.: 2922390
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sutsko Til Mikroovn - Hvid
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA)
148 kr
Til butik
MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA) billede

Produktinformation

Aldrig kolde fødder igen med disse genopvarmelige Hot Feet Deluxe. Varm dem i mikrobølgeovnen i 2 minutter, og dine fødder vil holde sig varme i timevis. De har også en dejlig duft af lavendel, så dine fødder altid vil dufte godt. Du kan stramme støvlerne, så varmen ikke slipper ud. Fyldt med hørfrø, Ikke egnet til vaskemaskine, Duft af lavendel, Materiale: Fleece, Dimensioner på produktet: En størrelse passer alle, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: MikaMax
Kategori: Smarte løsninger
EAN: 8718182070644
Varenr.: C85214
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hot Feet, Varme Hjemmesko - Hvid
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3Teknikproffset DK148 kr207 krKøb
4Estore DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA)

PriceData har fulgt prisen på MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for MikaMax Hot Feet Deluxe - Hvid (01703.WT.LA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026119 kr30 kr (34%)
11. apr. 202689 kr30 kr (25%)
16. dec. 2025119 kr30 kr (34%)
11. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret