Gå til hovedindhold

House Nordic Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk.

Pris fra 483,55 krtil 1.398 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 914,45 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483.55 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC Middelfart spisebordsstol - mørkegrøn velour og sort stål
-5%483,55 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HOUSE NORDIC Middelfart spisebordsstol - mørkegrøn velour og sort stål billede

Produktinformation

Måske er det nye spisebordsstole, du er på udkig efter. Den spisebordsstol, vi viser dig her, hedder Middelfart, og er fra House Nordic. Stolen er beklædt med mørkegrøn velour, og har fine syninger i ryggen og sædet. De slanke sorte stålben får stolen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Stole
Farve: Grøn
EAN: 5713917007516
Varenr.: 55987
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Middelfart spisestuestol velour, mørkegrøn
535 kr
Til butik
Middelfart spisestuestol velour, mørkegrøn billede

Produktinformation

Middelfart spisestuestol velour, mørkegrøn er en Spisebordsstole i farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Middelfart spisestuestol velour, mørkegrøn. OBS: Da stolen er pakket 2 og 2 i en kasse, skal der bestilles et lige antal stole. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Spisebordsstole
Størrelse: 44 cm x 86 cm
Vægt: 10.3g
Artikel nr.: 46-1001195
EAN: 5713917007516
Varenr.: 46-1001195
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk.
1.036 kr
Til butik
Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk. billede

Produktinformation

Velkommen til vores eksklusive udvalg af Middelfart spisebordsstole i velour! Med deres luksuriøse og sofistikerede design er disse spisebordsstole perfekte til at tilføje et strejf af elegance til dit spisestueindretning. Lad os præsentere dig for vores...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Spisebordsstol,Alle produkter
Farve: Mørkegrøn
Størrelse: L:55cm B:44cm H:86cm
EAN: 5713917007516
Varenr.: 8423449067797
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Middelfart Spisebordsstol - 2 stk. i mørkegrøn velour med sorte ben
1.398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk483,55 kr483,55 krKøb
2ebuy24 DK535 kr584 krKøb
3Billige Bolig Møbler1.036 kr1.036 krKøb
4Bolig & Haven1.398 kr1.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 483,55 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 483,55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Middelfart Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Mørkegrøn, Sorte Ben Hn1006 Sæt af 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026483,55 kr25,45 kr (5%)
31. maj 2026509 kr26 kr (5%)
14. apr. 2026535 kr2 kr (0%)
22. feb. 2026533 kr44 kr (9%)
11. feb. 2026489 kr44 kr (8%)
10. feb. 2026533 kr44 kr (9%)
5. feb. 2026489 kr20 kr (4%)
4. feb. 2026509 kr25,45 kr (5%)
16. jan. 2026483,55 kr49,45 kr (9%)
15. jan. 2026533 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret