Gå til hovedindhold

Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur

House DoctorTallerkenerEAN: 5707644508484
Pris fra 87 krtil 129,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42,95 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 24. maj

Sammenlign priser på Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Lake tallerken grå 27 cm
-33%87 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Lake tallerken grå 27 cm billede

Produktinformation

House Doctor Lake tallerken grå 27 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Assietter
EAN: 5707644508484
Varenr.: 31374-03
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur
-17%90 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer stolt deres Lake middagstallerken, en del af den populære Lake serie. Denne stentøjstallerken er designet til at skabe en indbydende atmosfære omkring middagsbordet. Med sin lysegrå farve og smukke glasur bringer den et rustikt og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Service
Farve: Lysegrå
EAN: 5707644508484
Varenr.: 23214
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Middagstallerken "Lake" Grå - House Doctor - Dia: 27
99 kr
Til butik
Middagstallerken "Lake" Grå - House Doctor - Dia: 27 billede

Produktinformation

Mål: Dia: 27 cm Middagstallerken "Lake" Grå fra House Doctor. Middagstallerkenen er lavet af stentøj i en flot rustik Grå farve i retro stil. Stentøjet gør det muligt at sætte tallerkenen i opvaskemaskinen, mikroovn og de er super slidstærke. Miks serie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Tallerkener
EAN: 5707644508484
Varenr.: 4990
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Lake Tallerken, Ø 27 cm, grå
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK87 kr136 krKøb
2Likehome.dk90 kr90 krKøb
3Mostersskur.dk99 kr99 krKøb
4Rikki Tikki Shop129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur

PriceData har fulgt prisen på Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur i 176 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Middagstallerken House Doctor Lake Ø27 cm lysegrå stentøj rustik glasur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202687 kr2 kr (2%)
1. jun. 202689 kr9,8 kr (12%)
27. maj 202679,2 kr1,2 kr (2%)
24. maj 202678 kr1,2 kr (2%)
23. maj 202679,2 kr
22. maj 202679 kr
27. mar. 202679,2 kr1,8 kr (2%)
26. mar. 202681 kr1,8 kr (2%)
17. feb. 202679,2 kr1,8 kr (2%)
16. feb. 202681 kr1,8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret