Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388431502
Pris fra 21.798 krtil 26.632 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4.834 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17.597 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21798 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pro X for Business 13" 165U 32GB 512GB
21.798 kr
Til butik
Microsoft Surface Pro X for Business 13" 165U 32GB 512GB billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pro X for Business - Tablet - Intel Core Ultra 7 - 165U / op til 4.9 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD - 13" touchscreen 2880 x 1920 @ 120 Hz - Wi-Fi 6, Bluetooth - 5G - platinum

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-14826
EAN: 0196388431502
Varenr.: 1002303698
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB
26.632 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK21.798 kr21.798 krKøb
2Proshop DK26.632 kr26.632 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB i 181 dage. Laveste pris i perioden er 17.028 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 26.632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.764 kr.

Den nuværende pris på 21.798 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Microsoft Surface Pro X - 13" Touchscreen | Core Ultra 7 | 32GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202621.798 kr4.834 kr (18%)
20. maj 202626.632 kr3.458 kr (15%)
19. maj 202623.174 kr1.808 kr (8%)
10. maj 202621.366 kr377 kr (2%)
2. maj 202620.989 kr102 kr (0%)
1. maj 202620.887 kr498 kr (2%)
30. apr. 202620.389 kr903 kr (5%)
18. apr. 202619.486 kr169 kr (1%)
17. apr. 202619.317 kr120 kr (1%)
16. apr. 202619.197 kr60 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret