Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+

MicrosoftMus og trackballsEAN: 0889842203431
Pris fra 711 krtil 1.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 488 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 573 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 711 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pen M1776 Sort Stylus
711 kr
Til butik
Microsoft Surface Pen M1776 Sort Stylus billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EYV-00002
EAN: 0889842203431
Varenr.: 992811218
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pen V4 - Black - Stylus - Stylus - 2 knapper - Sort
717 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+
755 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stylus pen til tablet - Microsoft Surface Pen, kulgrå, 20 g
909 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stylus pen til tablet - Microsoft Surface Pen, kulgrå, 20 g
929 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Microsoft Pen Black Microsoft Surface
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK711 kr711 krKøb
2Proshop DK717 kr756 krKøb
3CS MEGASTORE DK755 kr794 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb
6Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ i 181 dage. Laveste pris i perioden er 573 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 627 kr.

Den nuværende pris på 711 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Microsoft Surface Pen M1776 - Aktiv skrivestift - 2 knapper - Bluetooth 4.0 - sort - kommerciel - for Surface Book 3, Go 2, Go 3, Go 4, Laptop 3, Laptop 4, Laptop 5, Pro 7, Pro 7+, Studio 2+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026711 kr137 kr (24%)
28. maj 2026574 kr45 kr (7%)
26. maj 2026619 kr12 kr (2%)
22. maj 2026631 kr57 kr (10%)
14. maj 2026574 kr57 kr (9%)
13. maj 2026631 kr80 kr (11%)
12. maj 2026711 kr137 kr (24%)
9. apr. 2026574 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026573 kr86 kr (13%)
4. mar. 2026659 kr86 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret