Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388565993
Pris fra 26.782 krtil 27.944 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.162 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.245 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26782 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Laptop for Business
26.782 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop for Business billede

Produktinformation

7th Edition, Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 266V / op til 5 GHz, Win 11 Pro, Intel Arc Graphics 140V, 32 GB RAM, 512 GB SSD, 13.8" touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz, Wi-Fi 7, Bluetooth, 5G LTE, NR, platinum, kbd: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: EP2-36426
EAN: 0196388565993
Varenr.: 3441918
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ Pc 5g (platina) Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.8 tommer
26.874 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ Pc 5g (platina) Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.8 tommer billede

Produktinformation

13,8" PixelSense Flow-touchskærm, 120 Hz og Dolby Vision IQ Intel Core Ultra 7 med 48 TOPS NPU muliggør AI-opgaver direkte på enheden 32 GB LPDDR5X og 512 GB SSD håndterer tung multitasking og store filer Indbygget 5G, Wi‑Fi 7 og Thunderbolt 4 muliggør hurtigt fjernarbejde Full HD-frontkamera, dobbelte mikrofoner og Dolby Atmos forbedrer møder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: EP2-36426
EAN: 0196388565993
Varenr.: 5020064063
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
27.944 kr
Til butik
Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Microsoft Surface Laptop for Business - 7th Edition - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 266V / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD - 13.8" touchscreen 2304 x 1536 @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G LTE, NR - platinum - kbd: Nordisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-36426
EAN: 0196388565993
Varenr.: 1003392316

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK26.782 kr26.782 krKøb
2Dustin DK26.874 kr26.960,25 krKøb
3CompuMail DK27.944 kr27.944 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro i 173 dage. Laveste pris i perioden er 12.245 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 26.782 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22.895 kr.

Den nuværende pris på 26.782 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2304 x 1536 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202626.782 kr1.158 kr (5%)
27. maj 202625.624 kr1.491 kr (6%)
26. maj 202624.133 kr9 kr (0%)
25. maj 202624.124 kr261 kr (1%)
24. maj 202623.863 kr261 kr (1%)
23. maj 202624.124 kr365 kr (2%)
21. maj 202623.759 kr8 kr (0%)
20. maj 202623.767 kr54 kr (0%)
19. maj 202623.821 kr62 kr (0%)
16. maj 202623.883 kr53 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret