Gå til hovedindhold

Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort

MicrosoftTastaturerEAN: 0889842590906
Pris fra 805 krtil 1.306 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 501 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 805 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Go Type Cover Tastatur Mekanisk Ja Engelsk
805 kr
Til butik
Microsoft Surface Go Type Cover Tastatur Mekanisk Ja Engelsk billede

Produktinformation

Microsoft Surface Go Type Cover - Tastatur - med trackpad, accelerometer - bagbelyst - engelsk - sort - kommerciel - for Surface Go, Go 2

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: KCN-00029
EAN: 0889842590906
Varenr.: 996009187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort
878 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Microsoft Surface Go Type Cover Black
1.299 kr
Til butik
Microsoft Surface Go Type Cover Black billede

Produktinformation

Microsoft Surface Go Type Cover Black Opgrader din Surface Go med det elegante og funktionelle Microsoft Surface Go Type Cover Black (varenummer: KCN-00029). Skræddersyet til at forbedre din tabletoplevelse, tilbyder dette type cover en komplet tastaturop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Forside
EAN: 0889842590906
Varenr.: 24933
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Type Cover Microsoft Surface Go Uk International Sort
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK805 kr805 krKøb
2Proshop DK878 kr917 krKøb
3Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
4Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 805 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 905 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 868 kr.

Den nuværende pris på 805 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - English - black - Tastatur - Engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026805 kr2 kr (0%)
22. maj 2026807 kr60 kr (7%)
17. mar. 2026867 kr8 kr (1%)
15. mar. 2026875 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026876 kr5 kr (1%)
10. mar. 2026871 kr4 kr (0%)
17. feb. 2026867 kr1 kr (0%)
27. jan. 2026866 kr4 kr (0%)
23. jan. 2026870 kr2 kr (0%)
19. jan. 2026868 kr37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret