Gå til hovedindhold

Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages

MicrosoftOperativsystemerEAN: 4255809918346
Pris fra 640 krtil 779 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 612 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 640 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft 365 Personal Licensabonnemet 1 år 1 bruger Op til 5 enheder Android iOS Windows MacOS
640 kr
Til butik
Microsoft 365 Personal Licensabonnemet 1 år 1 bruger Op til 5 enheder Android iOS Windows MacOS billede

Produktinformation

Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: EP2-32306
EAN: 4255809918346
Varenr.: 1003303906
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft 365 Personal - Elektronisk
646 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages
703 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Microsoft 365 Personal - licensabonnement 1 år, 1 bruger, op til 5 enheder (Windows, Mac, Android, iOS)
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft 365 Personal - licensabonnement 1 år, 1 bruger, op til 5 enheder (Windows, Mac, Android, iOS)
759 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Microsoft 365 Personal Licensabonnemet 1 år 1 bruger Op til 5 enheder Android iOS Windows MacOS
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK640 kr640 krKøb
2Proshop DK646 kr646 krKøb
3CS MEGASTORE DK703 kr703 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages

PriceData har fulgt prisen på Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages i 137 dage. Laveste pris i perioden er 610 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 687 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 642 kr.

Den nuværende pris på 640 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Microsoft 365 Personal - Licensabonnemet (1 år) - 1 bruger, op til 5 enheder - e-mail - ESD - Win, Mac, Android, iOS - All Languages de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026640 kr3 kr (0%)
21. mar. 2026643 kr11 kr (2%)
20. mar. 2026654 kr42 kr (7%)
18. mar. 2026612 kr37 kr (6%)
17. mar. 2026649 kr6 kr (1%)
7. mar. 2026643 kr8 kr (1%)
6. mar. 2026651 kr30 kr (4%)
5. mar. 2026681 kr6 kr (1%)
4. mar. 2026687 kr44 kr (7%)
28. feb. 2026643 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret