Gå til hovedindhold

Deltaco MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort

DeltacoNetværkskablerEAN: 4040849516757
Pris fra 40 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 11. apr.

Sammenlign priser på MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 1m Forlængerkabel til antenne
40 kr
Til butik
goobay 1m Forlængerkabel til antenne billede

Produktinformation

goobay - Forlængerkabel til antenne - RP-SMA (hun) til RP-SMA (han) - 1 m

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 51675
EAN: 4040849516757
Varenr.: 988523886
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort
43,41 kr
Til butik
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Antennekabel RP-SMA han - RP-SMA hun 1 meter
45 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DELTACO antennekabel, RP-SMA han - RP-SMA hun, 1m
47,25 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Deltaco Sma-fm100 Rp-sma 1m Rp-sma Rp-sma 1m Rp-sma Sort
74 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro RP-SMA WLAN antenna extension cable - 1m
79 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MicroConnect WLAN ANTENNA EXTENSION CABLE
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2CS MEGASTORE DK43,41 kr82,41 krKøb
3Specialkamera.dk45 kr45 krKøb
4WATTOO.DK47,25 kr47,25 krKøb
5Dustin DK74 kr160,25 krKøb
6Proshop DK79 kr118 krKøb
7Ultrashop149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort

PriceData har fulgt prisen på MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 33,95 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for MicroConnect WLAN Extension Cable - Forlængerkabel til antenne - R-SMA (han) til R-SMA (hun) - 1 m - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202640 kr4 kr (11%)
11. apr. 202636 kr4 kr (10%)
31. mar. 202640 kr3 kr (8%)
29. mar. 202637 kr3 kr (8%)
27. mar. 202640 kr3 kr (8%)
26. mar. 202637 kr3 kr (8%)
12. mar. 202640 kr4 kr (11%)
9. mar. 202636 kr1 kr (3%)
8. mar. 202637 kr1 kr (3%)
7. mar. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret