Gå til hovedindhold

Mühle Shaving Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone

Pris fra 248 krtil 335 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mühle Companion DE Safety Razor Unisex Grå
-20%248 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mühle Companion DE Safety Razor Unisex Grå billede

Produktinformation

Beskrivelse: Mühle Companion DE-Skraber er en stilfuld og effektiv skraber, der er velegnet til både mænd og kvinder. Den er designet med fokus på funktionalitet og æstetik, og det grå udseende giver den et stilrent og tidløst look Værd at vide:Stilfuld o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: DE Safety Razor
EAN: 4028982015184
Varenr.: 13405
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
Mühle Shaving Companion DE-Skraber, Unisex, Grå
310 kr
Til butik
Mühle Shaving Companion DE-Skraber, Unisex, Grå billede

Produktinformation

Fordele ved dette produkt: - Unisex-design - skånsom og effektiv til både ansigt og krop. - Afrundede kanter og minimal bladeksponering for maksimal sikkerhed. - Perfekt til begyndere - nem at bruge uden risiko for snit. - Produceret i Tyskland 🇩🇪...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skraber
EAN: 4028982015184
Varenr.: 16641683
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone
335 kr
Til butik
Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt  Stone billede

Produktinformation

Unisex skraber designet til en mild og skånsom barbering af både krop og ansigt.Det, der adskiller Companion fra andre skrabere, er, at den er skabt til maksimal sikkerhed for at undgå, at du skærer dig eller skraber huden.Mild skraber til sikker kropsbarbering.Rustfrit håndtag og hoved af metal med mat coating.Godt greb på håndtaget, selv med våde hænder.Smart ophæng og udskiftelig snor.Perfekt skraber til dig, der vil starte med traditionel vådbarbering med skraber.På begge sider af toppladen er der rails, så du kan finde den ideelle vinkel, når du barberer dig. Hvis vinklen er under 30 grader eller højere end 50 grader, skaber railsene en afstand mellem bladet og huden. Det mindsker risikoen for snitsår eller skrammer.Dobbeltbarberbladet, der bruges i skraberen, eksponerer bladet minimalt for at give dig en mild og skånsom barbering. På siderne af hovedet er der beskyttelse, der forhindrer barberbladet i at stikke ud.Companion er skabt med mangfoldighed i tankerne og er perfekt til at barbere ben, hoved, skuldre eller nakke. Håndtaget giver et godt greb med sit fingerprint design. Den er skabt til individet, personlig og intim – en god ven.Snoren, som også kan skiftes ud til andre farver, gør det nemt at hænge din skraber på en krog efter eller under barberingen. Fås i farverne Stone (grå), Coral (orange), Blue (blå) og Turquoise (turkis).Der er også en speciel blade guard til Companion, som er lavet af 100 % genbrugsplast.DimensionerLængden på hovedet er 49 mm, og bredden er 23 mm.Håndtagets længde er 105 mm, og den samlede længde på Companion er 112 mm.Diameteren på håndtaget er 11,2 mm. Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mühle
Kategori: Skrabere
Artikel nr.: RCOM01
EAN: 4028982015184
Varenr.: 1962-188-0003

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Made4men Danmark248 kr248 krKøb
2Proshave310 kr310 krKøb
3Lyko DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone

PriceData har fulgt prisen på Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone i 181 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Mühle Companion Unisex Safety Razor Silver Matt Stone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026248 kr62 kr (20%)
25. maj 2026310 kr62 kr (25%)
16. maj 2026248 kr62 kr (20%)
15. maj 2026310 kr62 kr (25%)
12. maj 2026248 kr62 kr (20%)
1. apr. 2026310 kr62 kr (25%)
18. mar. 2026248 kr62 kr (20%)
4. mar. 2026310 kr62 kr (25%)
17. feb. 2026248 kr62 kr (20%)
26. dec. 2025310 kr62 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret