Gå til hovedindhold

Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233)

Mette BlomsterbergKasserollerEAN: 5722002012335
Pris fra 230 krtil 296 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mette Blomsterberg Mini saucepan 0.4L copper
230 kr
Til butik
Mette Blomsterberg Mini saucepan 0.4L copper billede

Produktinformation

Mini-kasserolle i kobberfinish med 0.4L kapacitet, inderside i 18/8 rustfrit stål og ikke kompatibel med induktion til små madlavningsopgaver. Mette Blomsterberg Mini saucepan 0.4L copper er en kompakt gryde med kobberbelagt yderside og en holdbar inderside i rustfrit stål, designet til skånsom håndopvask og nem vedligeholdelse med kobberpudsemiddel for at holde ydersiden blank. 0.4 liter mini-kasserolle Inderside i 18/8 rustfrit stål Kobberbelagt yderside Tåler ikke opvaskemaskine; håndopvask anbefales Ikke egnet til induktion Ideel, når du har brug for en lille, præcis gryde med et klassisk kobberlook til daglig brug i køkkenet.

Produktspecifikationer

Kategori: Gryder
Artikel nr.: 201233
EAN: 5722002012335
Varenr.: 3143417
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mette Blomsterberg - Kasserolle - 0,4 L - Kobber
279,95 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Blomsterbergs Kasserolle mini 0,4 l Kobber
-20%280 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233)
280 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blomsterberg - s Minikasserolle 0,4 liter kobber
-15%296 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK230 kr269 krKøb
2Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
3KitchenTime DK280 kr329 krKøb
4Teknikproffset DK280 kr329 krKøb
5Rikki Tikki Shop296 kr296 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233)

PriceData har fulgt prisen på Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mette Blomsterberg Blomsterbergs - Mini kasserolle 0,4L kobber (201233) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026230 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026229 kr62 kr (21%)
21. feb. 2026291 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026290 kr28 kr (11%)
6. feb. 2026262 kr28 kr (10%)
5. feb. 2026290 kr28 kr (11%)
4. feb. 2026262 kr37 kr (12%)
31. jan. 2026299 kr54 kr (22%)
30. jan. 2026245 kr54 kr (18%)
26. jan. 2026299 kr54 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret